top of page

"Kochać to za mało" – Odcinek 1: Pierwsze spotkanie Pauliny i Rafaela

W 1. odcinku telenoweli "Kochać to za mało": Umiera niania Pauliny. Dziewczyna udaje się na plażę Paraiso, aby spełnić jej ostatnią wolę. Dochodzi tam do nieoczekiwanego spotkania... Emisja we wtorek 1 grudnia o godz. 12:55 i 20:50 w Novela TV.

ODCINEK 1:

Emilia mówi Yuyi, aby nie zepsuła ślubu Pauliny. Tymczasem dziewczyna jest coraz bardziej zdenerwowana z powodu zbliżającej się uroczystości.Nie chce wyjeźdzać w podróż poślubną, aby nie opuszczać swojej niani, która jest mocno schorowana. Emilia grozi Yuyi, aby nie wtrącała się w sprawy Pauliny, bo ją popamięta. Później wygarnia swojej drugiej córce - Gabrieli, że jest jedynie jej pasierbicą. Umiera niania Pauliny. Paulina i Gustavo są załamani, za to Gabriela i Emilia się z tego cieszą.Następnego dnia, Paulina nie mówiąc nic nikomu, opuszcza dom i udaje się na plażę Paraiso, aby tam rozsypać prochy swojej niani, co było ostatnią wolą umierającej kobiety. Po drodze Paulina poznaje Rafaela - młodego i przystojnego lekarza.


Emisja we wtorek 1 grudnia o godz. 12:55 i 20:50 w Novela TV


"Kochać to za mało" (Quererte así), telenowela, Meksyk, 2012; Reżyseria: Mauricio Meneses; Występują: María José Magán, Francisco Angelini, Aura Cristina Geithner, Gabriela Vergara, Bernie Paz, Fernando Luján i inni

638 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page