top of page

"Macocha" – Odcinek 23: "Oddałabym wszystko za przytulenie"

W 23. odcinku telenoweli "Macocha": Lucía cierpi z powodu braku miłości ze strony rodziny i odrzucenia przez Pabla; Marcia znajduje matkę Santino. Emisja 10 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 23:


Ojciec José nie chce wyjawić Marcii, kto jest mordercą Nicolása. Postawa Estebana sprawia, że ​​Lucía myśli, że jej nienawidzi. Paula odwiedza Marisę i zapewnia ją, że była z Estebanem, Marisa gratuluje jej zostania kochanką jej męża.


Rafael ciągle myśli o Jimenie. Esteban powtarza Hugo, że Alba nie jest jego córką. Lucía cierpi z powodu odrzucenia Pabla i rodziny. Esteban zapewnia Omara, że ​​poślubił Marisę, aby chronić go przed przeszłością, która może go skrzywdzić.Marcia ponownie spotyka się z matką Santino.


Emisja w środę 10 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
3942 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page