top of page

Niezwyciężona miłość

1200x675.jpg

Leona (Angelique Boyer), po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?

Dzika miłość

61AE2FE5-AE5A-4574-AA88-5329E82834EF_1_201_a.jpg

Joventino, jeden z największych farmerów w Pantanal, znika bez śladu, pozostawiając po sobie syna, José. Pięć lat później, podczas podróży do Rio de Janeiro, José poślubia Madeleine. Wkrótce na świat przychodzi ich syn, Jove. Madeleine tęskni za życiem w mieście i nie akceptuje samotności związanej z byciem żoną rolnika. Ponieważ jej mąż jest zawsze w drodze, jest zmuszona mieszkać z Filó, pokojówką, o której niewiele wie i której ufa. Madeleine nie wie, że Filó jest prostytutką, z którą José miał romans w przeszłości. Madeleine ucieka z rancza, zabierając Jove’a, który jest jeszcze dzieckiem, do Rio de Janeiro.

Najpiękniejsza brzydula

grgtrgt.jpg

"Najpiękniejsza brzydula"– remake najpopularniejszej kolumbijskiej telenoweli. „Lety” to super inteligentna kobieta, która właśnie ukończyła ekonomię — oczywiście z wyróżnieniem. Ma wszelkiego rodzaju umiejętności, ale nie spełnia standardów piękna, których wymaga społeczeństwo i świat pracy. Stanowi to przeszkodę w jej rozwoju zawodowym. W całej serii Lety uczy się przełamywać bariery narzucone przez stereotypy jej otoczenia, aby osiągnąć swoje cele i udowodnić, co naprawdę się liczy.

Stolik dla trojga

mesa-para-tres-aa282b87-9343-48ee-b704-035e5997331-resize-750.jpeg

Bohaterami telenoweli są dwaj bracia Luis i Alejandro, którzy po ucieczce z rodzinnego miasta dostają pracę w wysokiej klasy restauracji Zavatti w Bogocie. Zarówno Luis, jak i Alejandro zakochują się w Andrei Zavatti, córce Harolda Zavattiego, właściciela restauracji. George Brown, chłopak Andrei, próbuje na wszelkie sposoby pozbyć się braci Toro, gdyż interesuje go przejęcie fortuny Zavattich. Luis zostaje porwany i uznany za zmarłego. Andrea i Alejandro spotykają się, a kiedy Luis pojawia się ponownie, czuje się zdradzony przez Alejandro.

bottom of page