top of page

"Macocha" – Odcinek 30: "Pozwólcie sobie na miłość"

W 30. odcinku telenoweli "Macocha": Ojciec José radzi Marcii i Estebanowi, aby dali sobie szansę na szczęście; wkrótce oboje namiętnie się całują. Emisja 19 kwietnia 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 30:


Paula mówi Marisie, że nie zgadza się z umową, która ma zostać podpisana. Emilia radzi Lucrecii, aby podmieniła wyniki DNA. Lucrecia dowiaduje się, że Lucía poinformowała Estebana, że ​​zdjęcia Marisy zostały zmienione. Florencia grozi Marcii.


Esteban przyznaje, że nadal kocha Marcię. Marcia potwierdza, że ​​Esteban nie jest mordercą Nicolása. Omar mówi Lucíi, że to Marisa zorganizowała dla niej spotkanie, aby pogodziła się z Pablo.Bruno informuje Florencię, że nie jest już udziałowcem spółki.


Emisja w piątek 19 kwietnia o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
3977 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page