top of page

"Rubí" – Odcinek 13: Zawiedzione uczucia

W 13. odcinku telenoweli "Rubi": Héctor mówi Maribel, że nie może się z nią spotkać. W tym czasie idzie na obiad z Rubí. Bermudez zwalnia Alejandra z pracy. Emisja 22 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 13:


Héctor informuje Maribel, że ma dużo pracy i nie może się z nią spotkać. Naprawdę jednak idzie na obiad z Rubí. Genaro spędza czas razem z drugą rodziną. Bermudez wygłasza wykład. Alejandro zwraca mu uwagę, że nie wspomniał o pewnym istotnym fakcie. Po wykładzie Bermudez informuje Alejandra, że w szpitalu nie ma już dla niego pracy. Luis mówi Sofii, że jest ładna. Tłumaczy jej, że Rubí jest tylko jego koleżanką.


W trakcie kongresu Alejandro poznaje niepełnosprawną Virginię, która szuka dla siebie protezy. Saul i Lorena w końcu idą razem do łóżka. Héctor zaczyna się zastanawiać, czy na pewno chce wziąć ślub z Maribel. Marco ofiarowuje Cristinie bukiet kwiatów. Kobieta informuje go, że spotyka się z Cayetanem. Héctor i Maribel kłócą się o Artura. Héctor obawia się, że teść za bardzo będzie ingerował w ich małżeństwo.
Rodzice Alejandra przyjeżdżają do Cancún. Carla zapomina, że Alejandro i Rubí nie są już razem. Héctorowi śni się Rubí.


Emisja w poniedziałek 22 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
279 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page