top of page

"Rubí" – Odcinek 17: Nadzieje Alejandra

W 17. odcinku telenoweli "Rubi": Alejandro namawia Rubi, by zrezygnowała ze swoich ambicji i ratowała ich związek. Pancha ostrzega Rubí przed skrzywdzeniem Maribel. Emisja 26 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 17:


Alejandro prosi Rubí, by przemyślała wszystko raz jeszcze i zdecydowała się z nim zostać. Cayetano zaprasza Cristinę na kolację. Pancha przeprowadza z Rubí poważna rozmowę. Ostrzega ją, żeby nie ważyła się skrzywdzić Maribel. Marco chce związać się z Cristiną. Alejandro wynajmuje sobie mieszkanie i wyprowadza się od Héctora.


Rubí zabiera z pokoju przyjaciółki zdjęcie jej narzeczonego. Millan mówi Pacowi, że jego propozycja nie przypadła szefowi do gustu. Maribel chce być w formie podczas swojego ślubu. Poddaje się więc zabiegom fizykoterapii. Elisa rozmawia z Héctorem o swoich problemach małżeńskich sprzed lat. Luis ma pracować w firmie ojca i samodzielnie realizować projekt dla Pietrasanta. Ignacio coraz bardziej martwi się o zdrowie żony.
Rubí wyznaje miłość Héctorowi.


Emisja w piątek 26 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
811 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page