top of page

"Rubí" – Odcinek 75: W szponach zazdrości

W 75. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí pragnie, by Cristina wyszła za mąż z miłośc, ale ona nie rezygnuje z małżeństwa z Marco. Héctor stara się opanować zazdrość i poprawić stosunki z żoną. Emisja 17 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 75:


Cristina spotyka się z Cayetano. Kobieta przekonuje się, że go kocha, lecz jednocześnie ma wiele żalu. Rubí chciałaby uchronić siostrę przed popełnieniem jej błędu. Pragnie, by Cristina wyszła za mąż z miłości. Jednak ta nie rezygnuje z małżeństwa z Marco.Héctor stara się opanować swoją zazdrość i polepszyć stosunki z żoną.


Emisja w środę 17 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
3054 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page