top of page

"Teresa" – Odcinek 13: Fałszywa ciąża

W 13. odcinku telenoweli "Teresa": Teresa udaje, że wyjazd Aurory ją boli. Następnie okłamuje Palomę, wmawiając jej, że spodziewa się dziecka Arturo. Teresa i Mariano spędzaja romantyczne chwile w Cuernavaca. Emisja 3 lipca 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

Teresa jest piękną i inteligentną młodą kobietą, zdesperowaną, by uciec od ubóstwa dzielnicy, w której mieszka. Dziewczyna manipuluje otoczeniem, ucieka się do intryg i kłamstw, chcąc odmienić swój los i awansować społecznie. Mimo iż rodzice dokładali wszelkich starań, by odebrała jak najlepszą edukację, wyrachowana i ambitna kobieta pragnie osiągnąć życiowy sukces, niekoniecznie uczciwą pracą. Planuje ucieczkę od otaczającego ją ubóstwa, wykorzystując swoją urodę jako sposób na uzyskanie dostępu do szerszego świata. Teresa wielokrotnie wykorzystuje dobroć zakochanego w niej Mariano. Pozbawiona oporów moralnych krzywdzi osoby z najbliższego otoczenia, by uzyskać pożądany przez siebie cel. Wkrótce jednak przyjdzie jej ponieść konsekwencje swoich czynów…Odcinek 13:


Teresa mówi rodzicom Pablito, że znaleźli szpital, w którym ich syn zostanie zoperowany. Wykorzystując to, że Aurora poprosiła Teresę, by zaopiekowała się jej domem w Cuernavaca, Teresa zaprasza tam Mariano i jest oczarowana pięknem tego miejsca.


Pani Refugio mówi Don Armando, że wzrusza ją Johnny, który planuje przez resztę życia być wierny Rosicie. Don Armando stwierdza, że Johnny jest za młody, by nigdy więcej się nie zakochać. Arturo wyznaje Luisie, że rozważa ułożenie sobie życia od nowa. Siostra odpowiada, że chciałaby aby tym razem jego wybranką była kobieta, która będzie go kochać.Teresa mówi Mariano, że chce spędzić z nim noc.


Emisja w środę 3 lipca o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Teresa" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Teresa" (Teresa), telenowela, Meksyk, 2010; Reżyseria: Mónica Miguel Alejandro Gamboa; Występują: Angelique Boyer, Sebastian Rulli, Aarón Díaz, Ana Brenda Contreras, Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Silvia Mariscal, Margarita Magaña, Felicia Mercado, Fernanda Castillo, Daniel Arenas, Raquel Olmedo, Alejandro Nones, Fabiola Campomanes i inni.

1420 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page