top of page

Ujawniono obsadę "La mexicana y el güero"

Producent Nicandro Díaz oficjalnie ogłosił obsadę swojej najnowszej telenoweli, której premiera już w czerwcu na antenie meksykańskiej telewizji Las Estrellas.

Ekipa produkcyjna Nicandro Díaza, twórcy "Kobiety ze stali" i "Miłości jak tequila", ogłosiła właśnie główną obsadę telenoweli "La mexicana y el güero". W roli protagonistów zobaczymy niezapomnianą Sorayę Montenegro z "Marii z przedmieścia", czyli Itati Cantoral. Jej ekranową miłość zagra znany z "Krainy namiętności" i "Królowej serc" - argentyński aktor Juan Soler. Na drodze ich miłości stanie postać grana przez Luisa Roberto Guzmána ("Za głosem serca"), w którą pierwotnie miał wcielać się Eduardo Yáñez ("Prawdziwe uczucie").


Cała trójka stworzy ognisty trójkąt miłosny. Juan Soler zagra postać Tylera Somersa, uczciwego i oddanego pracy amerykanina, który przybywa do Meksyku w poszukiwaniu swojej biologicznej rodziny po tym, gdy odkrywa, że został adoptowany. Itati Cantoral będzie na ekranie Andreą, która po poznaniu historii amerykanina obmyśli wraz z matką podstępny plan mający na celu przejęcie fortuny przybywającego do Meksyku gringo. W tym celu postanawiają udawać jego prawdziwych krewnych. Luis Roberto Guzmán zagra postać René, ambitnego i uwodzicielskiego chłopaka Andreii.


Innymi nazwiskami potwierdzonymi w obsadzie są tak uznani aktorzy, jak Jacqueline Andere ("Kobieta ze stali"), Julio Camejo ("Miłość jak tequila"), Nora Salinas ("Esmeralda"), Irán Castillo ("Paloma") i Eleazar Gómez ("Włoska narzeczona").


"La mexicana y el güero" jest adaptacją chilijskiej telenoweli "Cómplices", znanej w Polsce za sprawa emisji w Zone Romantica pod tytułem "Gringo i jego rodzinka". Kompletowanie obsady nowej wersji trwało dłuższy okres czasu. Początkowo do głównej ról wymieniano nazwiska takich aktorek, jak Lucero ("Kobieta ze stali") i Silvia Navarro ("Kiedy się zakocham"). Obie kandydatki nie doszły jednak do porozumienia z Televisą.


Nagrania do telenoweli rozpoczną się 30 marca, a premierę na antenie Las Estrellas przewidziano na 15 czerwca. Produkcja wejdzie w miejsce "Como tú no hay dos".

314 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page