top of page

"Więzień miłości": Zazdrosna kuzynka

W odcinkach 257-261 telenoweli "Więzień miłości": Zehra po omdleniu wraca do zdrowia. Ciotka tuż przed wyjazdem udziela zgody na ślub Omera z Zehrą. Na uroczystość zaręczyn przybywają ze wsi bliskie krewne Zehry. Emisja w dnich od 9 do 13 marca 2020 roku o godz. 17:10 w TVP2.

ODCINEK 257:

Kolejne perypetie Saby i Kerema z gangsterami. Zehra po omdleniu wraca do zdrowia. Omer odbywa szczerą rozmowę z ciotką Hatidże i poznaje tajemnice pochodzenia Zehry.

Emisja 9 marca o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 258:

Ciotka tuż przed wyjazdem Omera udziela zgody na jego ślub z Zehrą. Dżewrije wymyka się, by omówić z Salimem i Szukran kwestie ślubu Zehry. Kerem, pomimo protestów Saby, usiłuje bronić jej przed mafią.

Emisja 10 marca o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 259:

Kerem, powołując się na autorytet ojca, uwalnia Sabę od mafii. Sabah postanawia zostać w Stambule. Ginie zaproszenie na ślub. Zehra i Omer gorączkowo go szukają, bojąc się, że może wpaść w ręce Ajsze.

Emisja 11 marca o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 260:

Na uroczystość zaręczyn przybywa ze wsi ciotka Zehry z córką. Pragną wręczyć posag w domu narzeczonego, co powoduje dodatkowe komplikacje. Omer zapisuje Zehrze połowę swego majątku. Nurczin rywalizuje z Sabą o względy Kerema.

Emisja 12 marca o godz. 17:10 w TVP2


ODCINEK 261:

Keren i Sabah wciąż źle się czują. On czule o nią dba. Dżewrije udaje się wysłać Ajsze i Nihata na kilka dni z domu, by w tym czasie załatwić sprawy związane z wizytą krewnej Zehry. Canan zazdrości Zehrze życia w mieście i bogatego narzeczonego.

Emisja 13 marca o godz. 17:10 w TVP2


Opracowano na podstawie materiałów TVP206 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page