top of page

"Dziedziczka" – Odcinek 64: Pedro zabija własną matkę

W 64. odcinku telenoweli "Dziedziczka": Sara postanawia opuścić Santa Catalinę ze względu na dziecko. Mówi braciom Del Monte, że zrzeka się spadku. Pedro zabija Aurorę. Emisja 15 lutego 2024 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Dziedziczka" (oryg. La herencia) opowiada historię rozgrywającą się na farmie avocado o nazwie ‘’Santa Catalina’’, w domu Severiano del Monte i Cataliny Arango oraz ich pięciu adoptowanych synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon i Lucas. Niespodziewanie Severiano umiera, a życie jego synów zmienia się w dniu odczytania testamentu, wraz z niespodziewanym pojawieniem się Sary, ich przyrodniej siostry, o której istnieniu nie wiedzieli. Jako jedyne biologiczne dziecko Severiano, Sara jest gotowa przyjąć spadek. Jednak sprawy się komplikują, ponieważ testament zawiera klauzulę warunkową, zgodnie z którą sześcioro rodzeństwa musi mieszkać na farmie przez rok, aby nie stracić prawa do spadku. Między Juanem a Sara narodzi się uczucie. Ta odważna, uczciwa i wspierająca kobieta nada sens życiu Juana. Jednak oboje staną się ofiarami kłamstw i intryg. Czy miłość pozwoli im przezwyciężyć ból, jakiego doświadczą?Odcinek 64:


Sara mówi Juanowi, że jest w ciąży. Pedro zabija Aurorę i zakopuje jej ciało na terenie hacjendy. Wszystkiemu z ukrycia przygląda się zszokowany Modesto. Millánowie przybywają do domu Cruzów, aby spróbować wyjaśnić sytuację między Jessicą i Brayanem. Sara ogłasza Del Monte, że zrzeka się spadku i opuszcza hacjendę. Juan i Pedro sprzeciwiają się jej decyzji.


Cornelio proponuje Brayanowi, aby położyli kres wszelkim złym czynom Pedra. Tadeo uważa, że ​​ojciec już się nim nie interesuje, gdyż Pedro się od niego zdystansował.Brayan wyznaje Chavicie, że Cornelio wyruszył na hacjendę po swojego ojca, gdyż grozi mu tam śmiertelne niebezpieczeństwo.


Emisja w czwartek 15 lutego o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Dziedziczka" na stronie: www.telenovela.pl/dziedziczka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Dziedziczka" (La herencia), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sandra Schiffner, Aurelio Avila; Występują: Michelle Renaud, Matias Novoa, Daniel Elbittar, Emmanuel Palomares, Mauricio Henao, Juan Pablo Gil, Elizabeth Álvarez, Sergio Basáñez, Tiaré Scanda, Julián Gil, Paulina Matos, Verónica Jaspeado i inni.
6910 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page