top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 24: Na gorącym uczynku

W 24. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona zakrada się do miejsca, w którym Ramses przetrzymuje swoje ofiary. Gael niespodziewanie całuje Leonę. Emisja 20 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 24:


Leona zakrada się do miejsca, w którym Ramsés przetrzymuje cheerleaderki, zaczyna nagrywać jego i jego wspólników, aby mieć przeciwko niemu dowodyy. Podczas konfrontacji z jego ochroną gubi jednak telefon komórkowy.


Ana Julia informuje Gaela o zaginięciu drużyny cheerleaderek i prosi Ramsésa o zlokalizowanie dziewcząt. Gael zaskakuje Leonę w jej domu i wyznaje jej, że stała się wyjątkową osobą, całuje ją, ale ona prosi, żeby nie mylił uczuć. Ana Julia prosi Columbę o wyjaśnienie tego, co stało się z cheerleaderkami.
Leona mówi Davidowi, że Gael ją pocałował.


Emisja w czwartek 20 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3902 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

تعليقات


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page