top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 27: "Wyjdziesz za mnie?"

W 27. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": David oświadcza się Leonie na oczach bliskich. Consuelo traci przytomność. Emisja 25 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 27:


Leona mówi Anie Julii, że jest dziewczyną Davida. Ramsés skarży się, że Columba ujawnił Kice prawdę i ogłasza swojej rodzinie, że Kika idzie do szkoły z internatem. David zaskakuje Leonę pierścionkiem zaręczynowym, a ona się zgadza.


Columba prosi Kikę, aby grała ofiarę. Ana Julia daje upust swoich emocji przed Teo, ten mówi jej, że zawsze będzie przy niej. Consuelo traci przytomność. David zaprasza Leonę na kolację, aby wyznać jej prawdę. Lola namawia Clarę do przepisania na nią mieszkania.
Consuelo zastanawia się, czy Leona naprawdę kocha Davida.


Emisja we wtorek 25 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

3787 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page