top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 31: Błaganie o ratunek

W 31. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Calixto porywa Leonę. Kobieta błaga o pomoc i nawet sobie nie wyobraża, kto przyjdzie jej z ratunkiem. Emisja 1 lipca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 31:


Clara wyjawia, że ​​Lola zmusiła ją do podpisania dokumentów dotyczących mieszkania. Leona zostaje porwana. Lola konfrontuje się z Jacintą i mówi jej, że już wie, że Benjamín nie jest jej bratem. Calixto porywa Leonę siłą. Ramsés widząc, że grozi jej niebezpieczeństwo, ratuje ją.


Leona wzywa Consuelo, aby ją uratowała. Gael i Camila są gotowi szukać swojego brata Matíasa. Ramses jest wściekły na Calixto za to, co zrobił Leonie i za karę znakuje go gorącym żelazem. Leona mówi Consuelo, że mężczyzna próbował ją wykorzystać, ale ktoś ją obronił.
Leona prosi Davida, aby zapomniał o zemście na rodzinie Torrenegro, ponieważ przebywanie u jej boku nie przyniesie mu niczego dobrego.


Emisja w poniedziałek 1 lipca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

5249 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page