top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 32: "Nasze małżeństwo się skończyło"

W 32. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Gael mówi Columbie, że ich związek jest martwy, ponieważ kocha Leonę Bravo; Columba grozi, że zepchnie ją z drogi. Emisja 2 lipca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 32:


Flor ma konfrontację z Lolą, która kończy się bójką. Columba chce odnowić śluby małżeńskie, ale Gael sprzeciwia się, ponieważ ich małżeństwo praktycznie nie istnieje. Lola jest gotowa dalej oszukiwać ludzi, aby nie wracać do sąsiedztwa.


Jacinta wyjawia Flor prawdę o Benjaminie. Itzel pyta Benjamína, czy chce być jej chłopakiem, on się zgadza. Leona chce włamać się do komputera Columby. Teo widzi Romea całującego Anę Julię. Jeremias nakrywa Lolę z Calixto. Oskarża mężczyznę o spotykanie się z nieletnią dziewczyną. Lola zapewnia ojca, że Calixto może zapewnić jej życie, na jakie zasługuje. Gael wyjawia Columbie, że zakochał się w Leonie. Columba grozi Gaelowi, że skrzywdzi Leonę.Leona prosi Flor o pomoc w odnalezieniu osoby odpowiedzialnej za jej porwanie i zapewnia ją, że Ramsés stoi za handlem cheerleaderkami.


Emisja we wtorek 2 lipca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

5556 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page