top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 8: "Dostanie to, na co zasłużył"

W 8. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona przygotowuje pułapkę na Ramsesa, aby zmusić go do zapłacenia za to, co jej zrobił; David boi się, że Leona mu nie wybaczy, gdy pozna prawdę. Emisja 29 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 8:


Gael mówi Columbie, żeby przestała obrażać Leonę. Camila zwierza się Davidowi ze swojego sekretu. Jeremias jest skłonny wyjawić Ramsésowi, że David to naprawdę Adrián. Gael dziękuje Benjamínowi za przerwanie walki pomiędzy Itzel i Kiką.


Benjamín prosi ją, aby dobrze opiekowała się Leoną. Leona wie, że idealnym momentem na zemstę na Ramsésie jest organizowane przez niego ważne wydarzenie. David namawia Camilę do wznowienia dawnego życia, proponuje jej taniec na wózku inwalidzkim,
Camila zaczyna czuć do Davida coś wyjątkowego.


Emisja w środę 29 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

2161 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page