top of page

"Rubí" – Odcinek 65: Rubí oddaje się Yago

W 65. odcinku telenoweli "Rubi": Rubí spędza noc z Yago. Sonia już nie ufa Alejandro. Jest rozczarowana jego zachowaniem, z czego zwierza się Maribel. Emisja 3 kwietnia 2024 roku o godz. 18:00 w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 65:


Paco zapewnia Luisa, że nie jest zainteresowany Naty. Sonia przestaje ufać Alejandrowi. Rozczarowana jego zachowaniem zwierza się z tego Maribel. Rubí spędza noc z Yago. Luis zaprasza Maribel na kolację. Rubí rozmawia z mężem przez telefon. Płacząc, mówi, że tęskni za nim i chce ratować ich małżeństwo. Cayetano spotyka sie z Panchą. Od niej dowiaduje się, że ma córkę.


Alejandro nie pojawił się na obiedzie, na który umówił się z Sonią. Maribel przeczuwa, że stało mu się coś złego. Rubí jest przekonana, że ze zniknięciem Alejandra ma coś wspólnego Yago. Lekarz zostaje dotkliwie pobity przez ludzi Pietrasanty.Alejandro nie wie, czy odzyska sprawność w ręce i będzie mógł nadal pracować jako chirurg.


Emisja w środę 3 kwietnia o godz. 18:00 w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
2051 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page