top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 22: Prawdziwa córka

W 22. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Leona potwierdza, że Ana Julia jest córką, którą zabrali jej Torrenegro; Czy teraz znienawidzi Gaela bardziej niż kiedykolwiek? Emisja 18 czerwca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 22:


Jeremias proponuje Loli zemstę na Jacincie i zabranie jej mieszkania. Leona jest wzruszona, gdy świętuje urodziny Benjamina. Wkrótce potwierdza, że ​​Ana Julia jest jej córką. Consuelo prosi ją, aby zachowała szczególną ostrożność w kontaktach z rodziną Torrenegro. Columba mówi Kice, że to nie czas na ujawnianie prawdy o Anie Julii.


Dawid wyznaje Jacincie, że nie mogą już dłużej ukrywać prawdy przed Leoną. Itzel wyjawia Benjaminowi, że jest w nim zakochana. Ramsés zapewnia Gaela, że ​​jego syn Matias jest dla niego martwy. Josefa nie przestaje myśleć o Apolo i kiedy widzi Ramsésa, konfrontuje się z nim za to, co zrobił Camili.
David przygotowuje romantyczny wieczór dla Leony, wkrótce oboje się kochają.


Emisja we wtorek 18 czerwca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.

4989 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page