top of page

"Rubí" – Odcinek 20: Tracąc zdrowy rozsądek

W 20. odcinku telenoweli "Rubi": Héctor informuje Maribel, że już zaniósł dokumenty do kościoła. Młodzi godzą się. Genaro zaczyna podejrzewać, że Héctor zakochany jest w Rubí. Emisja 31 stycznia 2024 roku o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.

W sercu "Rubi" trwa nieustająca walka pomiędzy pragnieniem wielkiej miłości oraz chęcią posiadania bogactwa. Wychowana w ubóstwie Rubi obdarzona jest wyjątkową urodą, którą zamierza wykorzystać do zdobycia bogatego męża.Odcinek 20:


Maribel urządza narzeczonemu wielką awanturę. Héctor tłumaczy, że całkiem zapomniał o zaniesieniu dokumentów do kościoła. Carla informuje Sofię, że idzie na uczelnię, po czym nie zjawia się tam. Ignacio mówi córce, że Carla miewa problemy z pamięcią. Potem okazuje się, że zapomniała o zebraniu w szkole i poszła na zakupy. Alejandro podejrzewa, że matka cierpi na Alzheimera.


Lorena szykuje dla Maribel wieczór panieński. Przyszła mężatka zaprasza między innymi Refugio i Cristinę. Alejandro ofiarowuje ukochanej ich wspólne zdjęcie zrobione jeszcze w Valle de Bravo. Rubí natychmiast je niszczy. Dziewczyna prosi Paca, by okłamał jej matkę i powiedział, że poprzedni wieczór spędzili razem. Héctor informuje Maribel, że już zaniósł dokumenty do kościoła. Młodzi godzą się.Alejandro widzi, że Héctor bardzo dziwnie ostatnio się zachowuje. Genaro zaczyna podejrzewać, że Héctor zakochany jest w Rubí. Młody mężczyzna niechcący przyznaje mu rację.


Emisja w środę 31 stycznia o godz. 17:45 (22:20) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Rubi" na stronie: www.telenovela.pl/rubi


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Rubi" (Rubí), telenowela, Meksyk, 2004; Reżyseria: Benjamín Cann, Eric Morales; Występują: Barbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastian Rulli, Jacqueline Bracamontes, Manuel Landeta, Ana Martin, Paty Diaz, Roberto Vander, Josefina Echánove, Yadhira Carrillo, Sergio Goyri, Ana Bertha Espin i inni.
576 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page