top of page

"Aromat miłości": Smutne pożegnanie

Przeczytaj, co wydarzy się w najbliższych odcinkach telenoweli "Aromat miłości": Piękne krajobrazy i wschód słońca świadkami pożegnania Gavioty i Sebastiana. Lucia postanawia zmienić swoje podejście do Sebastiana.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.


Odcinek 17

Gaviota i Sebastián próbują ratować swój związek po okropnych wydarzeniach na ślubie. Lucía wydaje się załamana, gdy zdaje sobie sprawę, że Sebastián poczuł prawdziwe uczucia do młodej dziewczyny. Zachowanie Marceli staje się niepokojące, co również coraz mocniej zastanawia Lemarcusa.

Premiera w poniedziałek 19 września o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 18

Gaviota podejmuje decyzję, by spotkać się z Donią Julią i przeprosić za swoje zachowanie na ślubie. Lucía postanawia posłuchać rady Julii i inaczej podchodzi do Sebastiana. Margarita ostrzega Gaviotę, że rodzina Vallejo nigdy nie zaakceptuje jej takiej, jaką jest.

Premiera we wtorek 20 września o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku w Novelas+ połącz się z historią miłosną, która narodziła się na środku plantacji kawy.2725 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page