top of page

Gaby Spanic chce wrócić do telenowel

Latynoska gwiazda ujawniła, że zwróciła się z prośbą o pracę do kilku znanych producentów. Wyznała też, że nie nie potrafi rozumieć dlaczego pomimo sukcesu jej wcześniejszych telenowel wciąż nie doszło do jej powrotu na ekran.

Gabriela Spanic, wenezuelka aktorka znana na całym świecie z ról bliżniaczek Pauliny i Paoli w meksykańskim klasyku "Paulina" (oryg. La usurpadora), udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi People en Español, w którym skomentowała swoją nieobecność w nowych telenowelach, pomimo sukcesu powtórek produkcji z jej udziałem i tysięcy fanów oczekująch powrotu swojej ukochanej gwiazdy.Aktorka w dość dosadny sposób odpowiedziała, że nie zna powodu przez którgo wciąż nie wróciła na ekrany z nową rolą - Dlaczego? Też się nad tym zastanawiam. "Kobieta ze stali" na pierwszym miejscu (oglądalności) w Meksyku i Kolumbii, "Kraina namiętności" jest na pierwszym miejscu w Peru, w Paragwaju powtórka "Pauliny" na pierwszym miejscu... W wielu krajach moje powieści są nadawane i meldują się na pierwszym miejscu w wynikach oglądalności, więc wciąż jestem kochana, Gaby Spanic wciąż jest rozpoznawana i sprawia mi to wielką przyjemność. Dla mnie to cud Boży - podkreśliła.


Spanic, której nazwisko pojawia się przy plotkach o każdej nowej telenoweli, zdementowała, że istnieje obecnie projekt, który będzie jej powrotem do telenowel. Nie wykluczaa jednak możliwości powrotu na mały ekran i dodała, ze poprosiła o rolę kilku znanych producentów Televisy. Żaden z nich nie spełnił jednak jeszcze jej prośby.Nic nie jest przesądzone. Oczywiście oddałem się do dyspozycji Salvadora (Mejía), którego kocham i zrobiliśmy razem "Paulinę", oddałem się do dyspozycji Nacho (Ignacio Sada), Nicandro Diaza. Zobaczmy, co się stanie w przyszłości. Publiczność chce mnie widzieć, publiczność mnie kocha, nikt nie może tego wymazać - podsumowuje.


Na pytanie, w jakiej produkcji chciałaby zagrać, gwiazda "Pauliny" odpowiedziała, ze bardzo lubi "Spojrzenie kobiety" z TV Azteca, której nową wersję w 2021 roku pod tytułem "Si nos dejan" ma w planach wyprodukować Televisa, a także w "Kobiecie Judasz", kolejnym tytule, który w przyszłym roku doczeka się nowej wersji w wykonaniu Televisy.


Gaby Spanic podczas prób do węgierskiego "Tańca z gwiazdami" / fot. TV2

Ostatnio Gaby Spanic można oglądać jako uczestniczkę węgierskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka jest podekscytowana, że może być częścią tego słynnego widowiska.

509 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page