top of page

Nowości Televisy i Telemundo na 2021 rok

Silvia Navarro, William Levy, Gabriel Soto... to tylko kilka nazwisk z długiej listy gwiazd, które w 2021 roku powrócą w nowych produkcjach dwóch największych wytwórni telenowel.

Rok 2021 jest pełen nowych projektów telenowel zarówno w Telemundo, jak i meksykańskiej Televisie. Oba latynoskie kanały starają się przyciągnąć widzów serialami, które sprawią, że widzowie będą śnić, śmiać się, płakać i bawić. Silvia Navarro, Gabriel Soto, Julian Gil, Alejandra Barros, Carmen Villalobos i William Levy to tylko kilka z wielu gwiazd, które pojawią się na ekranie w nowym roku.LA SUERTE DE LOLI (Szczęście Loli)


Silvia Navarro rozkocha w sobie widownię Telemundo z ujmującą historią. Aktorka gra Loli Aguilar, niezależną kobietę sukcesu, która pracuje jako producentka wykonawcza w Global Radio Group, stacji radiowej numer jeden na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. W miarę jak kariera Loli rośnie, jej życie miłosne schodzi na dalszy plan, ponieważ cieszy się wolnością i życiem bez kompromisów.


Jednak jej życie przybiera nieoczekiwany obrót, gdy Mariana ( Jacqueline Bracamontes ), jej najlepsza przyjaciółka, umiera i zostawia wszystko Loli, w tym jej dwoje dzieci. Wiadomość zaskakuje wszystkich, a zwłaszcza Loli, która uważa, że ​​jest najmniej odpowiednią osobą do tego zadania. Loli będzie musiała zmierzyć się ze swoją nową rzeczywistością i nagle dowiedzieć się, że praca to nie wszystko w życiu, i odkryć, że prawdziwym sensem sukcesu jest rodzina i miłość.


Towarzyszami Navarro będą Osvaldo Benavides ("Za głosem serca"), Gaby Espino ("Santa Diabla"), Joaquín Ferreira ("Dona Flor y sus dos maridos"), Mariana Seoane ("Burza") i Rodrigo Vidal ("Przyjaciółki i rywalki"); oraz gościnny występ Jacky Bracamontes ("Zaklęta miłość"), Carlosa Ponce ("Pieska miłość") i Jeimy Osorio ("Pokojówka na Manhattanie").

"La suerte de Loli" zadebiutuje na antenie Telemundo już 26 stycznia / fot. Telemundo

BUSCANDO A FRIDA (Szukając Fridy)


Telenowela przedstawia historię rodziny Pons i obrazuje, jak nagle zmieniło się ich życie, gdy ich córka Frida w tajemniczy sposób zniknęła w noc urodzinowego przyjęcia swojego ojca. W trakcie śledztwa wyjdą na jaw kłamstwa, urazy i rodzinne sekrety, zmieniając wszystkich w podejrzanych i ujawniając rodzinę daleka od doskonałości. Telenowela jest nową wersją znanej z anteny TV Puls produkcji "Gdzie jest Elisa?".


W tej adaptacji wystąpią Eduardo Santamarina ("Biały welon", "Cena marzeń"), Ximena Herrera ("Kobiety w czerni") i Arap Bethke ("Uzurpatorka").


W obsadzie znaleźli się również Alejandra Barros, Rubén Zamora, Grettel Valdez, Jorge Luis Moreno i młoda obiecująca Victoria White, która zagra tytułową „Fridę”; widzowie zobaczą również specjalny udział Roberto Ballesterosa ("Zdradzona miłość", "Trzy razy Ana").

Premiera "Buscando a Frida" również odbędzie się 26 stycznia / fot. Telemundo

TE ACUERDAS DE MI? (Czy pamiętasz mnie?)


Gabriel Soto ("Ukryta miłość") i Fátima Molina powracają na ekrany jako bohaterowie "Te acuerdas de mí". Produkcja Televisy jest adaptacją odnoszącej sukcesy tureckiej telenoweli "Królowa jednej nocy", jest to opowieść o intrygach, romansach i oszustwie, które wyznaczają gwiazdorski debiut Moliny w telewizji Televisa.


"Te acuerdas de mi" opowiada historię Pedro Cáceresa (Soto), mężczyzny, który poślubił córkę swojego nauczyciela i szefa, który postanawia zakończyć farsę swojego małżeństwa, zakochując się w Vera Solís (Molina), którą poznaje podczas podróży służbowej. Ale jego szef, Olmo Cáceres ( Guillermo García Cantú ), grozi mu, że powstrzyma go przed zerwaniem małżeństwa. Pedro poddaje się groźbom szefa i porzuca Verę. Wiele lat później Pedro spotka się ponownie z Verą, gdy pojawi się po latach jako dziewczyna jego teścia.


W telenoweli udział biorą również Ana Bertha Espín, Pedro Sicard, Federico Ayos, Marisol del Olmo, Enoc Leaño, Emilio Guerrero, Markin López, Anton Araiza i Nina Rubín.

Premiera "Te acuerdas de mi" na antenie meksykańskiej telewizji Las Estrellas już 17 stycznia / fot. Televisa

CAFE CON AROMA DE MUJER (Kawa o zapachu kobiety)


Nagrania nowej wersji "Café con aroma de mujer" z Williamem Levym ("Nie igraj z aniołem", "Triumf miłości") i Laurą Londoño ("Cumbia Ninja") w rolach głównych, rozpocżeły się już w Kolumbii. Scenariusz napisany przez Fernando Gaitána , autora międzynarodowego przeboju "Yo soy Betty La Fea", powraca 26 lat po tym, jak stał się fenomenem telewizyjnym na całym świecie. W Polsce widzieliśmy dwie późniejsze wersje tej historii, czyli "Kiedy bedziesz moja" (TV Azteca) i "Miłość jak tequila" (Televisa).Teraz widzowie będa mogli poznać na nowo magię hacjendy Casablanca oraz historię Gavioty i Sebastiána, którzy będą musieli pokonać opór rodziny Vallejo, urazy z przeszłości i przeszkody związaną z przynależnością do dwóch różnych światów.


W telenoweli wystąpi również Carmen Villalobos ("Moje serce bije dla Loli"), która zagra antagonistkę tej miłosnej historii. Dla Carmen będzie to pierwsza w karierze rola czarnego charakteru.

Premierę nowej telenoweli z Williamem Levym zaplanowano na pierwszą połowę 2021 roku / fot. RCN Television

FUEGO ARDIENTE (Płonący ogień)


Nowa telenowela powracającego do Televisy producenta Carlosa Moreno, twórcy takich hitów jak "Kiedy się zakocham", czy "Nieposkromiona miłość". Teraz producent wziął na warsztat oryginalny scenariusz napisany przez swoje stałe współpracowniczki Marthę Carrillo i Cristinę Garcíę.


Fabuła tej telenoweli rozgrywa się na farmie oliwek. To przepełniona namiętnościami pasjonująca opowieść o miłości, która potwierdzi regułę, że kiedy miłość jest prawdziwa, jest w stanie przetrwać wszelkie przeciwności.


Parę protagonistów zagrają urocza Mariana Torres ("Osaczona") i przystojny Carlos Ferro ("Królowa serc", "Oblicza miłości"). Na drodze ich wielkiej miłości staną czarne charektery grane przez Claudię Martin ("Światło twoich oczu", "Miłość po grób") oraz powracajacego do telenowel Kuno Beckera ("Camila", "Cristina").


Obsadę telenoweli uzupełniają: Claudia Ramirez ("Światło twoich oczu"), aktor filmowy i telewizyjny Jose Maria de Tavira, Laura Flores ("Ukryta miłość"), Arturo Peniche ("Virginia") i inni.


"Fuego ardiente" swoją premierę na antenie Las Estrellas będzie mieć 8 lutego w paśmie o godz. 18:30 / fot. Televisa

QUE LE PASA A MI FAMILIA? (Co się dzieje z moją rodziną?)


"Que le pasa a mi fmailia?", nowa produkcja Juana Osorio dla Televisy. W rolach głównych w tej familinej telenoweli wystąpią Eva Cedeño ("Przeklęta") i Mane de la Parra ("Lot zwycięstwa"). Początkowo do tych ról producent przymierzał Ariadnę Diaz i Jose Rona, ale oboje aktorzy zrezygnowali z udziału.


Eva Cedeño zagra Reginę Ruedę, kobietę z jasnymi celami i siłą niezbędną do ich osiągnięcia. Jest asystentką prezesa dużej firmy odzieżowej. Z powodu uczuciowej porażki Regina rozczarowała się miłością, ale los da jej szansę na przeżycie pięknego i zabawnego romansu.Mane de la Parra będzie Leonardem Iturbide, dyrektorem jednej z najważniejszych firm modowych i obuwniczych w Meksyku. Spotkanie z Reginą sprawi, że życie Leonarda przybierze inny obrót, prowadząc go wprost do przeżycia wielkiej historii miłosnej.


Będzie to rodzinna opowieść o miłości i przygodzie, w której połączono melodramat i komedię. Widzowie zobaczą tutaj m.in. Dianę Bracho, Césara Évorę, Julio Bracho, Wendy de los Cobos, Juliána Gila, Gaby Platas, Emilio Osorio, Glorię Aura, Paulinę Matos i Gonzalo Peñę.

Premiera familijnej telenoweli "Que le pasa a mi familia?" 15 lutego na antenie Las Estrellas / fot. Televisa

MALVERDE, EL SANTO PATRON (Malverde, święty patron)


"Malverde, el santo patron”, kierowany przez meksykańską supergwiazdę Fernando Colungę ("Esmeralda", "Prawdziwa miłość") w roli głównej, to oryginalna produkcja Telemundo Global Studios inspirowana prawdziwą historią. Pełen akcji serial opowiadający historię chłopca urodzonego w Sinaloa (Meksyk) w 1870 roku, który po jakimś czasie stanie się postacią legendarną, niemal religijną ikoną, obrońcą ludzi, zarówno niewinnych i biednych,ale również handlarzy narkotyków i przestępców.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ความคิดเห็น


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page