top of page

"Strumień namiętności" od grudnia w Polonii 1 i Novela TV

Uwielbiana przez widzów wenezuelska telenowela "Strumień namiętności" po kilku latach nieobecności powraca na polskie ekrany w podwójnej dawce! Historię miłości Any Julii i Reinalda będzie można śledzić od grudnia na antenie Polonii 1 i Novela TV.

Rozgrywająca się w zapierajacych dech w piersiach krajobrazach wenezuelskiej sawanny telenowela "Strumień namiętności" (oryg. Torrente, un torbellino de pasiones) wkrótce ponownie zaczaruje polskie ekrany. Pierwszy odcinek słynnej telenoweli Venevision już 15 grudnia na antenie Polonii 1.Ana Julia Briceno wydaje się być kobietą sukcesu. Pracuje w szpitalu jako ginekolog położnik, a prywatnie jest szczęśliwą mężatką. Jej mąż Reinaldo Gabaldon jest pediatrą. Zawsze też może liczyć na pomoc swojej najlepszej przyjaciółki Valerii Velutini. Jednak Ana Julia nie czuje się w pełni szczęśliwą kobietą. Okazało się, że posiada wadę anatomiczną, która nie pozwoli jej urodzić dziecka, o czym zawsze marzyła. Ana Julia zwierza się ze swoich problemów Valerii. Przyjaciółka proponuje, że przyjmie zapłodnioną in vitro komórkę jajową i urodzi jej dziecko. Ana Julia zgadza się na takie rozwiązanie, pod warunkiem, że jej mąż nie będzie nic o tym wiedział. Zabieg sztucznego zapłodnienia udaje się i Valeria oczekuje dziecka swojej przyjaciółki. Jednak życie wystawia na bardzo ciężką próbę przyjażń dwóch kobiet.


Pewnego dnia Ana Julia wybiera się na konferencję naukową do Brazylii. Samolot, na pokładzie którego lekarka odbywa podróż, ulega katastrofie nad amazońską dżunglą. Wszyscy pasażerowie i członkowie załogi zostają uznani za zmarłych. Mijają dni, ból po śmierci najbliższej osoby zbliża do siebie Reinaldo i Valerię, para spędza razem noc. Ich wzajemna fascynacja rośnie. Tymczasem Ana Julia jako jedyna przeżywa katastrofę samolotu. Jest ranna i traci pamięć. W dżungli odnajduje ją były policjant Bayardo Santa Cruz i pomaga wrócić do zdrowia. Zanim kobieta odzyska pamięć, czeka ją jeszcze wiele dramatycznych przeżyć; między innymi niesprawiedliwe osadzenie w więzieniu. Kiedy po długim czasie Ana Julia wraca do swojego domu, nie może uwierzyć własnym oczom; jej mąż ożenił się z jej najlepszą przyjaciółką i wspólnie wychowują jej córeczkę. Ana Julia próbuje odzyskać to, na czym zależy jej najbardziej, ale Valeria nie potrafi tak łatwo zrezygnować z życia, do którego już się przyzwyczaiła i które pokochała.


Pasjonującą historię ożywia gwiazdorska obsada składająca się z czołowych postaci wenezuelskiej telewizji: Maritzy Bustamante, Luciano D' Alessandro, Eduardo Orozco, Zairy Montes, Anabell Rivero, Félixa Loreto czy Yul Bürkle.


Pierwszy odcinek na antenie telewizji Polonia 1 już 15 grudnia o godz. 11:50.

Emisja na antenie Novela TV od 23 grudnia w weekendowym paśmie o godz. 08:00.1873 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page