top of page

Wielka premiera nowej wersji "Marii z przedmieścia"

W ubiegłym tygodniu na specjalnym pokazie prasowym Televisa zaprezentowała mediom nową wersję kultowej telenoweli "Los ricos tambien lloran", czyli pierwowzoru równie popularnej "Marii z przedmieścią" z Thalią i Fernandem Colungą w rolach głównych. W role, które kiedyś wyniosły ich na szczyty sławy, teraz wcielają się Claudia Martin i Sebastian Rulli.

Cztery dekady po premierze oryginalnej wersji Televisa przywraca jeden z największych klasyków meksykańskiej telewizji, "Los ricos tambien lloran" (tłum. Bogaci również płaczą), w unowocześnionej wersji z Claudią Martin ("Światło twoich oczu") i Sebastianem Rulli ("Za głosem serca") w rolach głównych."Bez wątpienia jest to jedno z największych wyzwań, z jakimi mieliśmy do czynienia, być może największym wyzwaniem jest waga tytułu, odpowiedzialność za ponowne opowiadanie Bogaci też płaczą" – uznał producent wykonawczy melodramatu Carlos Bardasano. "Aby to osiągnąć, wyznaczyliśmy sobie trzy bardzo jasne cele: numer 1 to zachowanie istoty postaci i historii oryginału – dla nas to było niezwykle ważne – drugim celem, jaki sobie postawiliśmy, było osiągnięcie jest nowoczesny i współczesny na rok 2022 i trzeci, aby był wiarygodny".


Oczekiwania, które pojawiły się w związku z nową wersją Bogaci też płaczą , są tak duże, że telenowela została już nabyta w wielu krajach na całym świecie.


"Jeszcze przed premierą tutaj, w Meksyku, wiele telewizji na świecie już kupiło tę produkcję, więc będzie można ją oglądać wkróce na całym świecie" – powiedział Bardasano, który wskazał, że jest to jedna z najbardziej ambitnych telenoweli Televisy. w każdym aspekcie.


"Na niczym nie oszczędzano, jeden ze światów tutaj przedstawionych to ten bogaty i potężny, więc wymaga to rezydencji, jachtów, helikopterów, wspaniałych lokacji…" – podkreślił. "I oczywiście luksusowa obsada, którą udało nam się zebrać, aby ożywić te ujmujące postacie”.


Bohateró granych przez Claudię Martin i Sebastiana Rulli połączy wielka miłość, ale na ich drodze staną równie wielkie przeciwności losu / fot. Televisa

Jak we wszystkich telenowelach, również tutaj muzyka odegra ważną rolę w historii miłosnej, której doświadczą Mariana (Martín) i Luis Alberto (Rulli). Z tej okazji temat główny wykonają Lucero i Cristian Castro, syn Veroniki Castro, która zagrała główną rolę w pierwszej wersji tej telenoweli w 1979 roku. "Kto by pomyślał, że tyle lat później jej syn zaśpiewa główny temat tej historii? Dla nas to ważny ukłon w stronę wielkiej Veroniki Castro" – powiedział producent odnoszących sukcesy oper mydlanych, takich jak "Miłość po grób" i "Rubi".


Podekscytowana Claudia Martín przyznała, że ​​to dla niej wielkie wyzwanie, by powołać do życia tę postać, która kiedyś wywindowała Verónicę Castro do międzynarodowej sławy. "Oczywiście to wielka odpowiedzialność, ale wiem, że cały zespół mnie bardzo dobrze chroni. Po prostu o tym nie myślałem, pozwoliłem sobie odejść od pierwszego dnia i w tej chwili moi dyrektorzy mówią: „To scena została opuszczona". Ufam i myślę, że nauczyłam się odpuszczać i ufać zespołowi" - powiedziała meksykańska aktorka."Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że tworzę wersję, którą mogę dziś zaoferować to, co mam, z moimi narzędziami jako aktorka i jako człowiek. Myślę, że produkcja przyciągnie ponownie publiczność, która już zna tę historię, ale również, tych którzy jeszcze jej nie znają i mamy nadzieję, że się Wam spodoba" - dodała.


Jej ekranowy partner, Sebastian Rulli, zapewnił, że oprócz „wielkiego wyzwania” w jego karierze, to dla niego również „zaszczyt” być częścią obsady klasycznego meksykańskiego melodramatu.


"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy. Jak już wielokrotnie mówiłem, moja mama była fanką tej telenoweli, ja byłem mały, a moja mama włączyła telewizor i zobaczyłem, jaka była podekscytowana. Jestem szczęśliwy, z emogę zagrać tę postać, w którą kiedyś wcielali się Rogelio Guerra i Fernando Colunga" – powiedział argentyński amant.


Fabuła


"Los ricos tambien lloran" opowiada historię Mariany (Claudia Martín), skromnej i odważnej młodej kobiety, która pozostawiona sama na świecie, trafia przypadkiem do życia Don Alberto Salvatierry (Guilermo Garcia Cantú), potentata biznesu i jednego najbogatszych i najpotężniejszych ludzi w kraju. Tam Mariana spotka Luisa Alberto Salvatierrę (Sebastian Rulli), jednego z najbardziej poszukiwanych singli, żyjącego własnym dramatem i bólem z przeszłości, który uwiedziony charyzmą, pięknem i autentycznością Mariany odnajdzie najczystszą i najbardziej szczerą miłość.


To, czego Mariana i Luis Alberto nie mają, to wsparcie bliskich. Aby być razem, zmierzą się z Sorayą Montenegro (Fabiola Guajardo), kobietą pozbawioną skrupułów, która zaślepiona nienawiścią i zazdrością posunie się do rzeczy niewyobrażalnych, aby ich rozdzielić.


Obsada


Wraz z Claudią i Sebastiánem wystąpią między innymi Guillermo García Cantú ("Zdradzona miłość"), Fabiola Guajardo ("Oblicza miłości"), Azela Robinson ("Zaklęta miłość"), Alejandra Barros ("Zaklęte serce"), Víctor González ("Ciemna namiętność"), Lore Graniewicz ("Po prostu Maria"), Diego Klein ("Fugitiva") i Arturo Barba ("Miłość po grób").


Wielka premiera na antenie meksykańskiej telewizji Las Estrellas (Televisa) już w poniedziałek 21 lutego o godz. 21:30.


Zwiastun:


1931 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page