top of page

Aarón Díaz i Horacio Pancheri kandydatami do "La calumnia"

Ignacio Sada Madero, producent "Ukrytej miłości" i "Światła twoich oczu", przygotowuje dla Televisy nową wersję peruwiańskiej telenoweli "Maria Emilia".

Producent Ignacio Sada Madero powraca do siedziby Televisy po dłuższej przerwie, która spowodowana była chwilowymi zmianami w kierownictwie stacji. Teraz ze wsparciem Jorge Eduarda Murguii, wiceprezesa ds. programowych, przygotowuje się do realizacji remaku słynnej peruwiańskiej telenoweli "Maria Emilia". Gotowe skrypty scenariusza leżały w szufladach Televisy już od dobrych kilku lat, ale dopiero teraz, po powrocie Murguii i znacznym zmarginalizowaniu pozycji, znanego z niechęci do klasycznego formatu telenoweli, Patricio Willsa, projekt może ujrzeć światło dzienne.


Jak donoszą meksykańskie media, do roli protagonisty w "La calumnia" przymierzani są między innymi Aarón Díaz ("Talizman") i Horacio Pancheri, którego polscy widzowie znają z roli Carlosa w "Drodze do szczęścia". Prace przygotowawcze do telenoweli mają ruszyć w maju. Ze względy na panującą obecnie pandemię koronawirusa (Covid-19) nie wiadomo, kiedy będą mogły ruszyć zdjęcia i kiedy ostatecznie produkcja trafi na antenę.


Projekt będzie adaptacją peruwiańskiej telenoweli "Maria Emilia" z Coraimą Torres i Juanem Solerem w rolach głównych, którą polscy widzowie mogą kojarzyć za sprawą emisji w telewizji RTL7. Telenowela oparta była na podstawie radionoweli autorstwa Delii Fiallo i opowiadała historię miłości Marii Emilii, biednej dziewczyny mieszkajacej w ubogiej dzielnicy i Alejandra, syna potężnego przedsiębiorcy. Na początku wszystko układa się pomyślnie, oboje tworzą szczęśliwą parę, wszystko jednak zostaje utrudnione przez siostrę Marii Emilii - Monicę, która ma romans z ojcem Alejandra.Oglądaj telenowelę "Drogę do szczęścia" w serwisie IPLA - więcej


273 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page