top of page

"Anita": Oblicze prawdy

W odcinkach 55-58 telenoweli "Anita": Anita spotyka adwokata Julio Cesara. Policja przyjeźdza na osiedle, aby aresztować Anę za kradzież pierścionka. Amanda dowiaduje się, że krzywidzła własna wnuczkę. Emisja w dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2020 roku o godz. 18:00 w Novela TV.


ODCINEK 55:

David rozpoczyna pracę w sklepie z narzędziami jako sprzedawca. Jeden z majstrów na budowie spotyka go w sklepie i informuje o tym Eduarda. Przyjaciel próbuje namówić Davida, aby przyjął propozycję Gracieli i wrócił do firmy. Jednak nie udaje mu się go przekonać. Anita idzie do pracy do domu Gracieli i spotyka adwokata Julio Cesara. Graciela prosi prawnika o pomoc w załatwieniu legalnych dokumentów dla Anity. Uczy ją też prowadzenia samochodu. Policja przyjeżdża na osiedle, aby aresztować Anitę za kradzież pierścionka.

Emisja 30 stycznia o godz. 18:00 w Novela TV


ODCINEK 56:

Emiliano wykonuje serenadę pod oknem Carloty, w tym czasie David i Eduardo podrzucają Amandzie pierścionek. Cachita, Abelardo, Anita i Luz z niepokojem oczekują na wynik tej akcji. Graciela odkrywa, że ktoś ukradł pieniądze z jej portmonetki. Billy traci głowę dla Ambar. Trzej bohaterowie wracają na osiedle i opowiadają o szczegółach podrzucenia pierścionka. Luz budzi się w łóżku Davida. Dwa policyjne patrole szukają Anity na osiedlu. Policja znajduje pudełko z pierścionkiem w domu Amandy.

Emisja 31 stycznia o godz. 18:00 w Novela TV


ODCINEK 57:

Policja zabiera Anitę na komisariat. Carlota odkrywa, że serenada Emiliana to była zwykła farsa. Eduardo i Abelardo dowiadują się, że Anita jest w więzieniu. Eduardo odwiedza ją w celi. Abelardo staje twarzą w twarz z Amandą, jednak kiedy nadchodzi David, mężczyzna ucieka. Graciela wymyśla plan, w jaki sposób zalegalizować pobyt Anity w USA. Amanda wraz z szefem policji obmyślają deportacji Anity. Graciela demaskuje Amandę przed Carlotą i Arianą. Billy przychodzi do mieszkania Ambar i mówi Maggie, że jest chłopakiem jej matki.

Emisja 1 lutego o godz. 18:00 w Novela TV


ODCINEK 58:

Następuje konfrontacja pomiędzy Gracielą i Amandą. Graciela potwierdza, że Anita jest wnuczką Amandy, ale starsza kobieta odrzuca taką możliwość. Kłótni przysłuchują się Ramiro, Ariana i Carlota. Julio Cesar przychodzi do Anity i tłumaczy jej, w jakiej sytuacji prawnej się znajduje. Adwokat rozmawia z szefem policji. Anita myśli, że zostanie deportowana i oskarża Amandę. Wszyscy są zaskoczeni, gdy komendant oświadcza, że Anita jest wolna, a Amanda wycofuje wszelkie zarzuty.

Emisja 2 lutego o godz. 18:00 w Novela TV


Opracowano na podstawie materiałów Telemundo


"Anita" (Anita, no te rajes!) telenowela, Kolumbia/USA, 2005; Reżyseria: David Posada, Danny Gavidia; Scenariusz: Valentina Párraga; Obsada: Ivone Montero, Jorge Enrique Abello, Natalia Streignard, Marcelo Cezán, Martha Picanes, Giovan Ramos i inni.444 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page