top of page

Aracely Arámbula i Andrés Palacios o kulisach powstawania "Macochy"

Meksykańska aktorka i chilijski łamacz serc występują w najnowszej wersji "Macochy", telenoweli emitowanej premierowo przez Novelas+ od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 (22:00). W rozmowie z reporterami Televisy zdradzili kulisy pracy na planie telenoweli.

[Andrés] bardzo mnie rozśmiesza” – mówi Arámbula o swoim partnerze scenicznym w telenoweli "Macocha" wyprodukowanej przez Carmen Armendáriz dla Televisy, którą od kilku tygodni możemy oglądać w Polsce za pośrednictwem kanału Novelas+. „Jesteśmy świetnymi przyjaciółmi” – dodaje.Sceny miłosne


Chociaż dla widzów są najbardziej atrakcyjne, dla aktorów sceny łóżkowe są zawsze najbardziej niewygodne w nagrywaniu. „Najbardziej niewygodne ” – potwierdza Palacios. „Otacza Cię mniej więcej 60 osób” – wyjaśnia. „A potem kamera tutaj, pod takim kątem, że nie można jej zobaczyć…” – kontynuuje Arámbula. „To nie jest wygodne” – powtarza chilijski aktor – „ale na szczęście można zbudować szczególną chemię na potrzeby scen, aby ludzie mogli cieszyć się i marzyć razem z bohaterami tych spotkań, o których mówimy [w tym przypadku] idź trochę wbrew historii.


Nietypowa historia


Aktorzy wcielają się w bohaterów "Macochy", nietypowej historii miłosnej, którą przerywa zbrodnia, w wyniku której postać grana przez Arámbulę pozostaje niesprawiedliwie uwięziona przez dwie dekady. „[Marcia i Esteban] spotykają się trochę wbrew swoim przekonaniom, złości, urazom i frustracjom, ponieważ ostatecznie miłość i pasja, które istnieją między nimi, są zawsze obecne” – mówi Palacios.


Ich dzieci


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

fot. Televisa

Aracely i Andrés nie mogliby być bardziej zadowoleni z aktorów grających ich dzieci. „Dzieci, które mieliśmy, są klejnotem, cudem” – twierdzi Palacios. „Powiedzmy, że są to debiutanci, nowe talenty, w przypadku których w jakiś sposób widzieliśmy siebie na początku zawodowej drogi”.


Zgrana ekipa


Dla Aracely budowanie zespołu „jest najważniejszą rzeczą, aby telenowela płynęła i wychodziły z niej piękne rzeczy. Za nami pracuje tak wielu ludzi, bardzo doceniamy każdą osobę, dzięki której to wszystko urzeczywistnia się i którzy inwestują swój talent i całą swoją pasję w tę wspaniałą historię, abyśmy mogli być na antenie."


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:

1187 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page