top of page

"Aromat miłości": Sebastian dowiaduje się, że Sofia nie jest jego córką

W odcinkach 72-76. telenoweli "Aromat miłości": Sebastian i Gaviota ponownie zaczynają wierzyć, że jeszcze mogą być razem. Ślub Pauli i Tejeirosa zostaje odwołany. Julia wyznaje Sebastianowi, że nie jest ojcem Sofii. Emisja w dniach od 5 do 9 grudnia 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 72

Carmenza chce uzmysłowić Julii, że o wartości człowieka nie należy decydować na podstawie przynależności do klasy społecznej. Bernardo z radością wraca do rodzinnej wioski, aby opowiedzieć Carlosowi o swoich przeżyciach. Tejeiros i jego partner mogą mieć poważne kłopoty po tym, jak policja zaczyna prowadzić dochodzenie w sprawie Eduardo.

Premiera w poniedziałek 5 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 73

Gaviota prosi Sebastiána, aby uporządkował swoje życie nie tylko w pracy, ale także w relacjach z członkami rodziny. Lucrecia nie może uwierzyć własnym oczom po tym, jak znajduje zaskakujące dowody na temat domniemanych rodziców Tejeirosa. Salinas odwiedza plantację Carlosa Mario, aby dowiedzieć się, jakiej jakości kawę uprawia.

Premiera we wtorek 6 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 74

Gaviota jest z głębi serca zadowolona z miłości między Salinasem i Margaritą. Sebastián jest przekonany, że Iván i Carlos Mario go oszukali. Zostaje ujawniona prawdziwa tożsamość Tejeirosa.

Premiera w środę 7 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 75

Paula jest całkowicie załamana psychicznie po tym, jak Tejeiros, który jest oszustem, zostawia ją przy ołtarzu. Sebastián martwi się z powodu swojego brata, ponieważ w świetle prawa mógłby zostać uznany za jego wspólnika. Długi Ivana rosną, więc Lucía proponuje mu sprzedaż domu.

Premiera w czwartek 8 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 76

Lucrecia musi zdecydować, czy podpisać dokumenty rozwodowe. Gaviota nadal chce kontynuować wspólny projekt z Salinasem, co ponownie oddaliłoby ją od Sebastiána. Marcela radzi Pauli, aby wyszła do przyjaciół i przyznała się do błędu.

Premiera w piątek 9 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku za sprawą Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.


2712 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page