top of page

"Aromat miłości": Dochodzi do ślubu Sebastiana i Lucii

W odcinkach 47-51. telenoweli "Aromat miłości": Gaviota i Lucia rodzą dzieci. Na szpitalnym korytarzu Sebastian spotyka Leonidasa. Lucia dopina swego i wychodzi za Sebastiana. Ivan odkrywa problemy finansowe ojca Lucii. Emisja w dniach od 31 października do 4 listopada 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 47

Gaviota cierpi na silne bóle porodowe, Salinas spieszy się tak szybko, jak to tylko możliwe, słysząc wiadomość o jej stanie. Bernardo nadal uczęszcza na terapię i szuka odpowiedzi na swój temat. Tymczasem Sebastián i jego rodzina martwią się o Lucíę.

Premiera w poniedziałek 31 października o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 48

Po tym, jak Salinas wyjawia Carmenzie, że Sebastián ma dziecko z inną kobietą, postrzegają sytuację jako beznadziejną. Margarita wraca do posiadłości ze smutną wiadomością. Lucía dzieli się dobrą nowiną z Julią, która już myśli o zorganizowaniu ślubu.

Premiera we wtorek 1 listopada o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 49

Marcela zdaje sobie sprawę, że do tej pory udzielała bratu rad, z których sama nie korzystała. Lucía chce, aby Sebastian został w Kolumbii, ten jednak za wszelką cenę chce opuścić swój rodzinny kraj. Iván dowiaduje się, że firma ojca Lucíi zbankrutowała. Salinas zachęca Gaviotę, by spróbował traktować Sebastiana uczciwie.

Premiera w środę 2 listopada o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 50

Maracucha czuje się winny, że pod nieobecność Margarity związała się z Aurelio. Lucia czuje się bardzo upokorzona musząc podpisać intercyzę. Wspólny projekt Gavioty i Salinas obiera nowy kierunek.

Premiera w czwartek 3 listopada o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 51

Iván nie może pogodzić się z faktem, że Sebastián i Lucía otrzymają część spadku. Lemarcus i Marcela ponownie otwierają się na siebie i kontynuują wspólną pracę w restauracji. Salinas daje Gaviocie przestrzeń i czas na zastanowienie się nad tym, czego chce w przyszłości.

Premiera w piątek 4 listopada o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku za sprawą Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page