top of page

"Aromat miłości": Gaviota i Carmenza zaczynają nowe życie

W odcinkach 42-46. telenoweli "Aromat miłości": Leonidas proponuje Gaviocie wspólne zamieszkanie w Bogocie. Napięcia w rodzinie Vallejo wymykają się spod kontroli. Emisja w dniach od 24 do 28 października 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 42

Marcela jest zaskoczona wiadomością, że Gaviota wróciła do miasta. Julia jest zagubiona i nie wie, co zrobić ze swoim synem, Martín sugeruje, żeby poszedł do lekarza. Gaviota pozostaje zdeterminowana i zmotywowana do poszerzania swojej wiedzy. Sebastián jest gotowy do pracy nad najwyższej jakości kawą.

Premiera w poniedziałek 24 października o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 43

Gaviota domyśla się, kto mógł stać za zmyśloną historią, która przedstawiła ją i jego matkę w złym świetle. Bernardo spełnia prośbę Julii i idzie do psychologa. Wioska z niepokojem czeka na ostatni występ Gavioty, zanim odejdzie.

Premiera we wtorek 25 października o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 44

Sebastián stara się być empatyczny i wspierający wobec swojego brata Bernardo. Lemarcus nie poddaje się i chce walczyć o naprawienie swojego związku z Marcelą. Gaviota obwinia Wilsona o rzucenie fałszywych oskarżeń na nią i jej matkę.

Premiera w środę 26 października o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 45

Iván kupuje nowy dom bez zgody Lucreci. Sebastián jest zirytowany, że jego matka podejmuje decyzje za jego plecami. Gaviota i Carmenza są niezmiernie wdzięczni za to, że Salinas zapewnia im zakwaterowanie w doskonałych warunkach.

Premiera w czwartek 27 października o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 46

Sebastián odmawia prowadzenia interesów z Carlosem Mario, dopóki nie zobaczy swojej własności. Lucía może czuć się bezpieczna teraz, gdy jej sytuacja finansowa wydaje się poprawiać, a ona sama zbliżyła się do Julii. Marcela przedstawia rodzinie swoje pomysły na restaurację, którą sobie wymarzyła.

Premiera w piątek 28 października o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku za sprawą Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.


1654 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page