top of page

"Aromat miłości": Gaviota przybywa do Nowego Jorku

W odcinkach 22-26. telenoweli "Aromat miłości": Sebastian zaczyna wątpić w niewinność Gavioty. Ivan planuje podstępem przejąć rodziną firmę tylko dla siebie. Gaviocie udaje się dotrzeć do Nowego Jorku. Lucia wpada w szał na wieść o przybyciu rywalki. Emisja w dniach od 26 do 30 września 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 22

Gaviota znajduje się w trudnej sytuacji po tym, jak uświadamia sobie, że musi uporać się z mnóstwem formalności związanych z podróżą. Sebastián zmaga się sam ze sobą i zaczyna wątpić w niewinność Gavioty. Iván nadal prowadzi podwójne życie, a Lucrecia nabiera podejrzeń.

Premiera w poniedziałek 26 września o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 23

Wśród nowych planów Ivána jest zakup Café Elite, aby zrealizować plan prosi o pomoc Pabla. Maracucha nadużywa zaufania Aurelio, mówiąc Carmenzie o powodach, dla których została wyrzucona z hacjendy wraz z córką. Aurelio ze smutkiem dowiaduje się, że Iván nie jest zainteresowany plantacją specjalnej odmiany kawy, którą Octavio zostawił tuż przed śmiercią.

Premiera we wtorek 27 września o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 24

Gaviota skacze ze szczęścia po otrzymaniu paszportu i wizy. Sebastián wciąż nie jest pewien, więc prosi Lucíę o czas. Podejrzenie Lucreci, że Iván ma kochankę, zdaje się potwierdzać.

Premiera w środę 28 września o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 25

Aurelio mówi Margaricie, że wiele dla niej znaczy, kobieta wciąż jednak chce lepiej poznać Artura. Lucrecia podsłuchuje Ivána i zaczyna podejrzewać, że ​​za ich małżeństwem może kryć się wyłącznie interes finansowy. Bernardo pokonuje strach i ponownie odwiedza Carlosa.

Premiera w czwartek 29 września o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 26

Przybycie Gavioty do Nowego Jorku wywraca wszystko do góry nogami. Lucía obawia się, że znów może zostać zepchnięta na dalszy plan. Julia jest zawiedziona, że ​​jej dzieci nie idą w kierunku, który sobie wyobrażała. Marcela i jej narzeczony uporczywie walczą o otwarcie własnej restauracji.

Premiera w piątek 30 września o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku za sprawą Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.3902 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page