top of page

"Aromat miłości": Gaviota wraca na hacjendę

W odcinkach 57-61. telenoweli "Aromat miłości": Sytuacja między Ivanem i Sebastianem wymyka się spod kontroli. Leonidas podejmuje decyzję o zakończeniu związku z Gaviotą. Wszyscy z niecierpliwości oczekują rozpoczęcia uroczystości na cześć pamięci Don Octavia. Emisja w dniach od 14 do 18 listopada 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 57

Lucrecia żąda, by Iván przestał kłamać na temat tego, jak zarządza finansami w firmie. Aurelio i Maracucha są zdeterminowani, aby pomóc Margaricie odnaleźć jej dziecko. Gdy Gaviota uzyska pozwolenie, może nagrać dokument w hołdzie Octavio.

Premiera w poniedziałek 14 listopada o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 58

Iván chce się oczyscić z podejrzeń, więc zwołuje całą rodzinę. Powrót do wioski jest dla Gavioty emocjonalnie przygnębiający, ponieważ Sebastiánowi przypomina się jej e każdym drobiazgu. Paula martwi się, że relacje między Tejeirosem i Lukrecją stają się coraz bliższe.

Premiera we wtorek 15 listopada o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 59

Maracucha niebierze udziału w uroczystoścku ku pamieci Octavio, aby przetestować Aurelio i ich związek. Julia zostaje sama po tym, jak Marcela i Bernardo odwracają się od niej. Salinas jest przejęty, ponieważ czuje, że jego związek z Gaviotą nie rozwija się naturalnie.

Premiera w środę 16 listopada o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 60

Sebastián prosi Lucíę o zbadanie ogromnych przepływów pieniędzy wykonywanych przez Octavia. Julia wciaż faworyzuje Ivana i czuje, że na wszystko można znaleźć rozwiązanie. Salinas nie może już dłużej tłumić emocji i podejmuje bolesną decyzję.

Premiera w czwartek 17 listopada o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 61

Salinas próbuje oderwać myśli od Gavioty, więc proponuje Aurelio, by razem rozpoczęli kurs. Tymczasem rodzina Vallejo i goście z niecierpliwością oczekują uroczystości zorganizowanej na cześć pana Octavio.

Premiera w piątek 18 listopada o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku za sprawą Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page