top of page

"Aromat miłości": Ivan próbuje skrzywdzić syna Gavioty i Sebastiana

W odcinkach 82-86. telenoweli "Aromat miłości": Gaviota dowiaduje się, że Sebastian został aresztowany. Ivan próbuje skrzywdzić małego Fernanda. Marcia postanawia zeznawać przeciwko Ivanowi i Carlosowi Mario. Emisja w dniach od 19 do 23 grudnia 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 82

Enrique i Bernardo pracują nad zebraniem odpowiednich dowodów przeciwko Ivánowi. Gaviota nawiązuje kontakt z przedsiębiorcą, który przeszedł długą drogę i swoim przykładem zachęca takich jak on. Lucía otrzymuje szokujące wieści.

Premiera w poniedziałek 19 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 83

Julia zaprasza Carmenzę i Gaviotę do uregulowania kwestii własności gruntu. Café Élite jest na skraju bankructwa po tym, jak klienci anulują swoje zamówienia. Gaviota próbuje zmusić Marcię do ucieczki.

Premiera we wtorek 20 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 84

Marcela przekonuje się, żeby pójść na USG. Obsługa gości to dla Pauli poważne wyzwanie. Gaviota chce wydostać Marcię i przekonać ją, by zeznawała w sprawie Sebastiána.

Premiera w środę 21 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 85

Pedro zachęca Wilsona, by choć raz w życiu zrobił coś dobrego i pomógł Marcii. Lucrecia dowiaduje się, że Lucía nie powiedziała prawdy i zeznawała przeciwko Sebastiánowi. Życie Pauli zaczyna się układać po tym, jak posłuchała rady Marceli.

Premiera w czwartek 22 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 86

Enrique udaje się ponownie wezwać Ivána bez namacalnych dowodów. Julia odwiedza bar Carlosa, aby porozmawiać z Marcelą o ciąży. Postawa Lucíi wobec życia i jej dziecka zmienia się, gdy zdaje sobie sprawę, jak głęboko upadła z Ivánem.

Premiera w piątek 23 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku za sprawą Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page