top of page

"Aromat miłości": Kłamstwa Lucii zaczynają wychodzić na jaw

W odcinkach 62-66. telenoweli "Aromat miłości": Sebastian i Gaviota nie mogą się oprzeć temu, co czują. Mężczyzna wkrótce dowiaduje się, że ma syna z Gaviotą. Lucia znajduje się pomiędzy młotem a kowadłem. Emisja w dniach od 21 do 25 listopada 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 62

Sebastián upewnia się, czy pracownicy hacjendy są odpowiednio traktowani. Lucía tymczasem wybucha wściekłością, ponieważ Gaviota również bierze udział w uroczystości. Tejeirosowi udaje się przekonać Ivana i Carlosa Mario do inwestycji.

Premiera w poniedziałek 21 listopada o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 63

Lucía jest zdesperowana, ponieważ zdrowie jej dziecka jest w niebezpieczeństwie. Gaviota jest gotowa wybaczyć Sebastiánowi, gdyż czuje, że potraktowała go niesprawiedliwie. Lucrecia znajduje się w trudnej sytuacji, więc prosi Marcię o radę.

Premiera we wtorek 22 listopada o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 64

Lucrecia jest załamana, gdy dowiaduje się, że Ivan i Marcia mieli romans. Sebastián powierza Aureliowi ściśle poufne zadanie. Długo skrywana tajemnica Gavioty wychodzi na jaw.

Premiera w środę 23 listopada o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 65

Sebastián z góry martwi się, jak jego rodzina zareaguje na dziecko, które ma z Gaviotą. Julia każe Ivánowi odejść z firmy. Lucía musi przekonać swojego lekarza, aby nie ujawniał prawdy o jej córce.

Premiera w czwartek 24 listopada o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 66

Margarita potrzebuje pieniędzy, aby mó pochować syna, w czym pomagają również Gaviota, jej matka i Aurelio. Carlos Mario obmyśla nikczemny plan przeciwko rodzinie Vallejo, który może zagrozić reputacji Café Elité. Julii coraz trudniej jest poradzić sobie z otaczającymi ją kłamstwami.

Premiera w piątek 25 listopada o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku za sprawą Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page