top of page

"Aromat miłości": Lucia i Ivan nawiązują romans

W odcinkach 67-71. telenoweli "Aromat miłości": Julia poznaje Fernanda, syna Gavioty i Sebastiana. Lucia i Ivan zaczynają ze sobą romansować. Sebastian i Leonidas odbywają szczerą rozmowę. Emisja w dniach od 28 listopada do 2 grudnia 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 67

Sebastián wyznaje matce, że ma dziecko z Gaviotą. Tejeiros chce zerwać z Paulą po tym, jak zakochał się w Lucrecji. Iván zaczyna rozumieć wagę swoich działań z przeszłości.

Premiera w poniedziałek 28 listopada o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 68

Sebastián i Arthur obarczają Ivána odpowiedzialnością za otrzymane skargi na kawę Dos Semillas. Gaviota z niecierpliwością czeka na pierwsze wspólne spotkanie. Margarita jest zrozpaczona, gdy dowiaduje się, że Aurelio oświadczył się Maracuchy.

Premiera we wtorek 29 listopada o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 69

Artur domyśla się, kto może stać za zastąpieniem kawy specjalnej tą gorszej jakości kawą. Salinas po długim czasie wraca do wioski i zaprzyjaźnia się z jednym ze swoich przyjaciół. Dla Tejeirosa liczy się tylko to, kogo widzi jako okazję do finansowego wykorzystania.

Premiera w środę 30 listopada o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 70

Ponieważ zarówno Iván, jak i Lucía są nieszczęśliwi w życiu małżeńskim, potajemnie nawiązują ze sobą romans. Lemarcus byłby gotowy do założenia rodziny, ale Marcela uważa, że ​​jest na to za wcześnie. Gaviota organizuje pierwsze spotkanie spółdzielcze dla pracowników osiedla.

Premiera w czwartek 1 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 71

Iván obarcza Carlosa Mario odpowiedzialnością za nieprawidłowe zapakowanie przesyłek z kawą. Mając na uwadze własne interesy, Lucía powierza Oldze więcej pracy. Sebastián chce znaleźć niezbite dowody przeciwko Carlosowi Mario. Julia jest coraz bardziej przywiązana do wnuka.

Premiera w piątek 2 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku za sprawą Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page