top of page

"Aromat miłości": Lucia zastawia pułapkę na Sebastiana

W odcinkach 27-31. telenoweli "Aromat miłości": W Nowym Jorku Gaviota może liczyć na pomoc nowo poznanych znajomych, Diany i Danilo. Carmenza uważa, że ​​Sebastián ma prawo wiedzieć, że będzie ojcem. Sekret Bernarda wychodzi na jaw. Emisja w dniach od 3 do 7 października 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 27

Diana i Danilo z radością zabierają Gaviotę do swojej kawiarni i zachęcają ją do lepszego poznania okolicy. Bernardo prosi Carlosa, aby dał jego siostrze i jej partnerowi pracę w barze. Sebastián zleca Aurelio sprawdzenie, czy Gaviota jest nadal w Nowym Jorku.

Premiera w poniedziałek 3 października o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 28

Carmenza uważa, że ​​Sebastián ma prawo wiedzieć, że będzie ojcem. Arthur zmaga się z obecnością swojej byłej dziewczyny i jej nowego chłopaka na plantacji. Gaviota jest pełna bolesnych uczuć po podzieleniu się z Dianą ostatnimi przeżyciami.

Premiera we wtorek 4 października o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 29

Diana jest entuzjastycznie nastawiona i chce nauczyć Gaviotę obsługi tabletu. Margarita trafia na policję, ponieważ jej brat został oskarżony o poważne przestępstwo. Lucrecia za pomocą kamer bezpieczeństwa zainstalowanych w domu, chce sprawdzić czy Iván naprawdę ma kochankę. Lucía otrzymuje od ojca niepokojące wieści.

Premiera w środę 5 października o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 30

To, że Gaviota zaginęła w tym ogromnym mieście, nie pozwala Sebastiánowi zaznać spokoju. Marcela poznaje sekret Bernarda, więc jest zmuszona powiedzieć bratu o swoich odczuciach. Diana składa Gaviocie propozycję nie do odrzucenia.

Premiera w czwartek 6 października o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 31

Aurelio oskarża Arthura o eksperymentowanie ze specjalną kawą bez zgody Ivána. Gaviota podejmuje decyzję i zaczyna uczyć się angielskiego za pomocą internetu. Lucia szykuje kolejną intrygę, aby uwieść Sebastiana, ale mężczyzna ponownie ją odrzuca.

Premiera w piątek 7 października o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku za sprawą Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page