W 19. odcinku telenoweli "Aromat miłości": Gaviota za namową Carmenzy i Maracuchy postanawia wykonać test ciążowy. Emisja 16 grudnia 2024 roku o godz. 19:00 w Novelas+.
![](https://static.wixstatic.com/media/ca743a_a7be747fd266433389574e42f87696ca~mv2.jpg/v1/fill/w_928,h_522,al_c,q_85,enc_auto/ca743a_a7be747fd266433389574e42f87696ca~mv2.jpg)
Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.
Odcinek 19:
Sebastián kupuje nowy telefon komórkowy i próbuje dodzwonić się do Gavioty, ale młoda kobieta zostawia telefon na plantacji, a Raúl go kradnie. Lucía prosi Sebastiána o nocleg na kilka dni, okłamuje go, mówiąc, że w jej mieszkaniu doszło do awarii. Carmenza prosi Gaviotę, aby zadzwoniła do Sebastiána i wyjaśniła wszystko, co się dzieje, w tym momencie orientuje się, że nie ma jej telefonu i biegnie na plantacje kawy. Dochodzi do kłótni. Raúl udaje, że nic nie wie.
Margot mówi Julii, że Marcela i pozostali wiedzieli, że Gaviota została zaproszona na wesele. Julia wyjaśnia Sebastiánowi powody, dla których wyrzuciła Gaviotę z hacjendy, mężczyzna nie może w to uwierzyć. Gaviota zaczyna się źle czuć, Maracucha kupuje jej test ciążowy.
Marcela, Lemarcus i Bernardo jadą na komisariat. Wilson okłamuje ich, mówiąc, że on i Gaviota planowali porwanie Octavio. Marcela nagrywa wiadomość i wysyła ją Sebastiánowi. Maracucha weryfikuje wynik testu, który wskazuje, że Gaviota jest w ciąży .
Emisja w poniedziałek 16 grudnia o godz. 19:00 w Novelas+
Comments