top of page

"Aromat miłości": Podłość Lucii nie ma granic

W odcinkach 37-41. telenoweli "Aromat miłości": Lucia wmawia Gaviocie, że spodziewa się dziecka Sebastiana. Na skutek intryg podtępnej kobiety, Gaviota jest zmuszona wrócić do Kolumbii. Po długim czasie ponownie spotyka się z matką. Emisja w dniach od 17 do 21 października 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 37

Pod wpływem ojca Lucía planuje zemstę na Gaviocie, w tym celu odwiedza miejsce pracy rywalki. Artur z niecierpliwością czeka na ogłoszenie wyników kawowego konkursu. Iván prosi Sebastiána o przejęcie zarządzania kawą specjalną.

Premiera w poniedziałek 17 października o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 38

Po wielu cierpieniach i rozczarowaniach Gaviota wraca do matki z pomocą Salinasa. Bernardo czuje, że Julia nigdy nie zaakceptuje go takim, jakim jest. Iván jest wściekły po znalezieniu dwóch kamer w swoim mieszkaniu.

Premiera we wtorek 18 października o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 39

Julia nie posiada się ze szczęścia po tym, jak Lucía oznajmia, że ​​spodziewa się dziecka Sebastiana. Carmenza jest zaskoczona powrotem córki do domu. Lemarcus czuje się załamany tym, że on i Marcela nie mogą się zrozumieć. Gaviota informuje matkę o możliwości pracy oferowanej przez Salinasa.

Premiera w środę 19 października o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 40

Gaviota dzieli się swoimi doświadczeniami z Nowego Jorku z matką i przyjaciółmi. Zarówno Diana, jak i Danilo mają trudności z przyzwyczajeniem się do nieobecności Gavioty w kawiarni. Sebastián przyjmuje ofertę Ivána.

Premiera w czwartek 20 października o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 41

Lucrecia i Marcia nadal wspólnie oglądają mieszkania, ale nie zgadzają się we wszystkim. Po rozstaniu z lemarcusem Marcela chce wyjechać na kilka dni do osiedla. Salinas ma okazję wykonać ruchy w kierunku Gavioty. Życie Bernarda przybiera ogromny zwrot.

Premiera w piątek 21 października o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku za sprawą Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.


Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page