top of page

"Aromat miłości": Sebastian i Gaviota godzą się

W odcinkach 32-36. telenoweli "Aromat miłości": Sebastian przychodzi do kawiarni, w której pracuje Gaviota. Zakochani ponownie zbliżają się do siebie. Lucia obmyśla podstępny plan przeciwko Gaviocie. Emisja w dniach od 10 do 14 października 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 32

Salinas uważa, że ​​sposób, w jaki potraktowano Gaviotę i jego matkę, był niesprawiedliwy, aby oczyścić ich dobre imię rozpoczyna własne śledztwo. Sebastián jest zły, że Julii udało się zrujnować miłość jego i Gavioty oraz życie Carmenzy. Iván uważa, że ​​kawowy eksperyment Arthura jest wspaniały i zastanawia się, jak podobne wyniki można osiągnąć w przyszłości.

Premiera w poniedziałek 10 października o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 33

Bernardo czuje, że nadszedł czas, aby stanąć na własnych nogach,dlatego chce wyprowadzić się z domu. Diana i Gaviota biorą udział w pierwszym kursie. Ivánowi udaje się ponownie wytłumaczyć przed Lucrecią. Danilo nadal uważa, że ​​to źle, że on i jego żona nie mówią Sebastiánowi prawdy o miejscu pobytu Gavioty.

Premiera we wtorek 11 października o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 34

Carlos ma nadzieję, że w branżowym magazynie gastronomicznym pojawi się artykuł o jego restauracji. Sebastián nie waha się dłużej i odwiedza kawiarnię, w której pracuje Gaviota. Lucía obmyśla podstępny plan przeciwko Gaviocie, by zemścić się za to, że Sebastian zostawił ją dla niej.

Premiera w środę 12 października o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 35

Salinas jedzie do Nowego Jorku, Carmenza prosi go, by w jej imieniu dał Gaviocie kilka drobiazgów. Arthur ma wyrzuty sumienia z powodu utraty części pracy Aurelio. Marcia wraz z mężem zamieszkują w bliskim sąsiedztwie Lucrecii i Ivana, kobiety zbliżają się do siebie.

Premiera w czwartek 13 października o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 36

Margarita dowiaduje się, że synem właściciela lokalnego baru jest Carlos Mario. Salinas przyjeżdża do Nowego Jorku, by spotkać się z Gaviotą, ale Sebastián wcale nie jest z tego zadowolony. Eduardo nadal szantażuje córkę i żąda od niej pieniędzy na uregulowanie nagromadzonych długów.

Premiera w piątek 14 października o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku za sprawą Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page