top of page

"Aromat miłości": Sebastian oświadcza się Gaviocie

W odcinkach 77-81. telenoweli "Aromat miłości": Lucia i Ivan spiskują przeciwko Sebastianowi. Julia poznaje okrutną prawdę na temat Ivana. Sebastian prosi Gaviotę, aby została jego żoną. Emisja w dniach od 12 do 16 grudnia 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 77

Lemarcus prosi Marcelę, aby zastanowiła się, co jest dla nich ważne. Margarita chce położyć kres temu, co spotkało jej syna i skonfrontować brata z faktem, że jego życie przybrało zły obrót. Iván nie może dłużej ukrywać swojego życia opartego na kłamstwach. Julia głęboko żałuje swojego wcześniejszego zachowania w stosunku do Gavioty i Carmenzy, więc przygotowuje się do poważnego kroku.

Premiera w poniedziałek 12 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 78

Gaviota nie poddaje się i trzyma się własnych zasad, dlatego nie przyjmuje propozycji Julii. Lucía nie ma wyboru i musi opuścić dom Vallejo, aby rozpocząć nowe życie. Sebastián dochodzi do siebie po wiadomości, że Sofia nie jest jego córką.

Premiera we wtorek 13 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 79

Iván ponownie znajduje się w trudnej sytuacji po ujawnieniu zeznań Pabla Emilio, w których pojawiają się poważne oskarżenia. Chociaż Paula ukrywa się przed przyjaciółmi, ci domagają się odpowiedzi na pytanie, gdzie znajdują się zainwestowane pieniądze. Sebastián prosi brata o pomoc w rozmowie z klientami i sprawdzeniu jakości towaru.

Premiera w środę 14 grudnia o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 80