top of page

"Aromat miłości": Sebastian zaprasza Gaviotę na ważną uroczystość

W odcinkach 52-56. telenoweli "Aromat miłości": Lucia otrzymuje wizytę, która mocno komplikuje jej sytuację. Sebastian wyznaje Julii prawdę na temat podejrzanych interesów Ivana. Emisja w dniach od 7 do 11 listopada 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 52

Lucrecia prosi Ivana o zrobienie testu na płodności. Sebastián dąży do jak najbardziej optymalnej relacji z Lucíą, która stawiałaby szczęście jego córki na pierwszym miejscu. Bernardo i jego rodzeństwo zaczynają organizować uroczystość na cześć ojca.

Premiera w poniedziałek 7 listopada o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 53

Wcześniejsze obawy Carlosa Mario, że Marcia ma kochanka, zaczynają się sprawdzać. Marcela składa Carlosowi propozycję uniknięcia zamknięcia gastrobaru. Pedro nie ufa własnemu synowi i podejrzewa, że ​​wpakował się w niebezpieczne interesy.

Premiera we wtorek 8 listopada o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 54

Życie Lucíi wywraca się do góry nogami po niespodziewanym przybyciu jej ojca. Julia wciąż jednak nie ma pojęcia, co kombinuje mężczyzna. Gaviota wciąż potrzebuje czasu, aby dowiedzieć się, czego tak naprawdę chce od Salinas.

Premiera w środę 9 listopada o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 55

Sebastián jest optymistą i nie może się doczekać uroczystości w barze Carlosa. Na jaw wychodzi oszukańczy plan Ivána polegający na przedstawieniu rodzinie fałszywego raportu finansowego. Gaviota informuje Marcię, że również Wilson może stać za jedną z brudnych spraw.

Premiera w czwartek 10 listopada o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 56

Marcia wiosłuje na niebezpieczne wody, gdy dzwoni do Carlosa Mario, żeby zdać sobie sprawę z tego, jakim naprawdę jest on człowiekiem. Julia dowiaduje się, w jaką sprawę wplątał się Iván. Eduardo nie rezygnuje ze śledztwa, chce ujawnić prawdziwe oblicze Martína Tejeirosa.

Premiera w piątek 11 listopada o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku za sprawą Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page