top of page

"Aromat miłości": Wiadomość, która zmieni życie Gavioty

W odcinkach 19-21. telenoweli "Aromat miłości": Julia chce usunąć Gaviotę i jej matkę z hacjendy. Gaviota postanawia udać się do Nowego Jorku i odszukać ukochanego, dla którego ma ważną nowinę. Emisja w dniach od 21 do 23 września 2022 w Novelas+.

Telenowela "Aromat miłości" (oryg. Cafe con aroma de mujer) opowiada historię miłości pracującej przy zbiorach kawy pieknej Teresy Suarez, zwanej Gaviotą i Sebastiána Vallejo, syna właściciela hacjendy. Para musi pokonać wiele przeciwności losu na drodze do szczęścia.Odcinek 19

Sebastián zostaje zmuszony do powrotu do Nowego Jorku. Wkrótce dowiaduje się, że jego matka, Donia Julia, chce usunąć Gaviotę i jej matkę z hacjendy. Poza tym znika telefon Gavioty, bez którego nie może skontaktować się z ukochaną. Sebastián prosi Marcelę o przysługę.

Premiera w środę 21 września o godz. 15:00 w Novelas+


Odcinek 20

Gaviota zaczyna źle się czuć, za namową Maracuchy wykonuje test ciążowy, po którym okazuje się, że spodziewa się dziecka. Sebastián próbuje znaleźć wyjaśnienie tego, co się stało, dlatego Gaviota i jego matka stali się podejrzani. Pani Julia chce, aby Iván został nowym dyrektorem rodzinnej firmy Café Elite.

Premiera w czwartek 22 września o godz. 15:00 w Novelas+Odcinek 21

Maracucha radzi Gaviocie, aby odszukała Sebastiána w Nowym Jorku. Bernardo czuje, że nadszedł czas, by ponownie spotkać Carlosa. Artur chce spróbowac swoich sił w przemyśle kawowym.

Premiera w piątek 23 września o godz. 15:00 w Novelas+


Od poniedziałku do piątku z Novelas+ zatrać się w pasjonującej historii miłosnej, która narodziła się na środku plantacji kawy.1387 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page