top of page

"Bezduszna" – Odcinek 67: Rigoberto zapowiada, że nie zrezygnuje z syna

W 67. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rigoberto odkrywa, że Isabela naprawdę jest w ciąży. Domaga się od niej i od Julii swoich praw do dziecka. Isabela przyłapuje Julię na całowaniu Octavia. Emisja 17 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 67:


Julia wykorzystuje fakt, że jest z Octavio, aby go pocałować. Nie wyobraża sobie, że zostanie nakryta przez Isabelę, która jest zszokowana ich widokiem. Rigoberto dowiaduje się, że Isabela jest w ciąży. Octavio chce, żeby Rafael zainteresował się Brendą. Rigoberto zapewnia Isabelę, że jeśli odkryje iż tylko wykorzystała go do zajścia w ciążę, nie wybaczy jej i będzie gotowy wyznać prawdę. Isabeli udaje się go uspokoić.


Octavio jest zdenerwowany widokiem Césara na ranczu Nuevo amanecer. Julia, wiedząc, że Rigoberto jest gotowy walczyć o swojego syna, nie waha się go obrazić. Leticia słyszy ich dyskusję i zabrania Julii obrażać pracowników, a zwłaszcza Rigoberta, który jest częścią rodziny.Fernanda chce wykorzystać fakt, że Octavio jest w niej zakochany, aby dopełnić swojej zemsty.


Emisja we wtorek 17 października o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
1484 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page