top of page

"Bezduszna" – Odcinek 86: Karty na stół

W 86. odcinku telenoweli "Bezduszna": Fernanda wyznaje Rafaelowi, że jego ojciec zabił Santiago w noc poślubną, a ją samą zgwałcił. Emisja 13 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 86:


Octavio chce zmusić Fernandę do seksu, całuje ją. Ona walczy, korzystając z tego, czego nauczył ją Cesar, kopie go w twarz i ucieka konno. Luis decyduje, że jeśli Miriam mu nie wybaczy, opuści bar i nigdy więcej jej nie zobaczy. Fernanda i Juana udają się do hacjendy „El Primor” z dokumentami potwierdzającymi zbrodnie Octavia. Ranczer mówi Rafaelowi, że Fernanda rozgniewała się, gdy powiedział jej, że César ukradł zarodki oraz, że zaoferowano mu zwrócenie ich w zamian za wolność kochanka. Rafael jest bardzo zraniony, ale nadal wątpi, czy to prawda. Fernanda chce wyjaśnić Rafaelowi swój związek z Césarem, Octavio ponownie oskarża ją o bycie jego kochanką. Leticia wchodzi do gabinetu, Fernanda prosi ją, aby została i wysłuchała, co im powie. Pokazuje im umowy rolników, których mężczyzna zabił, w tym jej pierwszego męża, w celu kradzieży ich ziemi.


Fernanda pokazuje nagranie z Octaviem i Julią. Toscano chce wyprowadzić Leticię, ale ona upiera się, że chce zobaczyć, co to jest. Ku swojemu zaskoczeniu Octavio widzi scenę z Julią, w której ta przechwala się, jak długo są kochankami, i całują się. Leticia uderza go i wychodzi. Następnie szuka Julii, by zrobić z nią to samo, wyrzucając ją z rancza. Pachita pstryka na nią palcami i upewnia się, że wychodzi przez drzwi dla służby. Octavio twierdzi, że Fernanda kłamie na temat jego romansu z Julią oraz jego rzekomych morderstw. Potem udaje atak serca i Rafael zabiera go do szpitala. Pachita mdleje i jest leczona w tym samym szpitalu. Tam desperacko prosi Davida, aby zaopiekował się Marią, ponieważ jest jego siostrą, a Antonio pragnie jej jako kobiety.Germán i Leticia rozmawiają o ostatnich wydarzeniach, mężczyzna całuje ją w dłonie, patrzy na nią czule i całują się.


Emisja w poniedziałek 13 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
4851 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page