top of page

"Bezduszna" – Odcinek 87: "Tylko mnie wykorzystałaś"

W 87. odcinku telenoweli "Bezduszna": Rafael odkrywa, że Fernanda poslubiła go tylko dlatego, aby wymierzyć sprawiedliwość jego ojcu. Isabela traci dziecko i żałuje całego zła, które wyrządziła. Emisja 14 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 87:


Julia przybywa do szpitala z nadzieją, że zobaczy Octavia, ale Rafael jej to uniemożliwia. Leticia i Germán całują się, ona prosi go, żeby o tym zapomniał. José udaje się uzyskać od Mary próbkę do testu DNA, aby dowiedzieć się, czy jest ona siostrą Davida. Fernanda widzi krwawiącą Isabelę i zabiera ją do szpitala. Carmelo szuka pudeł z dokumentami w domku i stwierdza, że ​​zniknęły. Julia mówi Carmelo, że widziała Luisa i Miriam w pobliżu domku. Octavio mówi Carmelo, aby nakłonił kilku mężczyzn do pobicia Miriam i przestraszenia Luisa, kiedy mężczyźni wchodzą do baru w poszukiwaniu Miriam, mylą ją z Candelą i zabierają ją siłą.


Dziecko Isabeli umiera w szpitalu. Erasmo wzywa swoich braci, aby wyruszyli na poszukiwanie Candeli. Fernanda opowiada Davidowi, że kiedy Clara opuściła sierociniec, zakochał się w niej mężczyzna, który odurzył ją narkotykami i zmusił do prostytucji. Isabela cierpi po staracie syna, żałując całego zła, które wyrządziła. Isabela wyjawia Rafaelowi prawdziwą tożsamość ojca swojego syna: Rigoberto. Carmelo jest zdruzgotany, gdy dowiaduje się, że jego wnuk zmarł. Octavio przysięga na Boga, że ​​nigdy nikogo nie zabił ani nie zgwałcił Fernandy, krok po kroku przekonuje tym Rafaela.Fernanda ma zamiar powiedzieć Rafaelowi, że pomyliła go z Octaviem ze względu na jego wisiorek z bykiem, ale on jej przeszkadza. Octavio przekonuje Rafaela, że ​​Fernanda poślubiła go, aby wejść do hacjendy i zabrać dokumenty firmowe, Antonio potwierdza jego słowa. Rafael każe Fernandzie wyjść i nigdy nie wracać.


Emisja we wtorek 14 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
6114 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page