top of page

"Bezduszna" – Odcinek 88: Nieustępliwa miłość

W 88. odcinku telenoweli "Bezduszna": Brenda zapewnia Fernandę, że będzie walczyła o Rafaela. Octavio błaga Leticię o przebaczenie. Emisja 15 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 88:


Pedro widzi Candelę w furgonetce z kilkoma mężczyznami. César, Erasmo i Luis jadą za nimi. Octavio każe Rafaelowi natychmiast złożyć papiery rozwodowe. Fernanda mówi Leticii, że to ona musi zdemaskować Octavia. Rafael mówi Octavio, że nie wybacza mu niewierności wobec Leticii. Octavio grozi Fernandzie, aby przestała próbować go zdemaskować. Leticia nie pozwala Octavio na spanie z nią w jednej sypialni. Candela ukrywa się na ranczu Nowy Świt.


Po wysłuchaniu Rafaela Brenda staje po jego stronie. David chce dowiedzieć się, czy Antonio i Octavio popełnili przestępstwo w biurze burmistrza. César jedzie do El Primor, celuje z broni w Rafaela i dochodzi do konfrontacji. Moreno i jego ludzie przybywają i aresztują Césara. Dziecko Isabeli zostało pochowane obok grobu Rigoberta. Angela i Isabela postanawiają kontynuować swoją przyjaźń. Juana sugeruje Fernandzie, aby porozmawiała z małymi farmerami w celu uzyskania świadków. Fernanda daje Davidowi dysk USB z kopiami umów zakupu i sprzedaży gruntów przez octavia. David zleca Moreno, aby poszukał aktu śmierci Santiaga. Fernanda odwiedza Césara w areszcie, ten wyznaje jej, że ją kocha.David jedzie na ranczo Nowy Świt, aby wyznać Clarze, że nie może o niej zapomnieć, ale ona mówi mu, że jedzie do Mexico City. Julia mówi Octavio, że nie przyjmie pieniędzy, które jej oferuje, prowokuje go, a on zaczyna ją dusić.


Emisja w środę listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
5445 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page