top of page

"Bezduszna" – Odcinek 89: Antonio zabija Pachitę

W 89. odcinku telenoweli "Bezduszna": Antonio powoduje wypadek Pachity. Kobieta umiera w ramionach ukochanej wnuczki. Leticia wyrzuca Octavia z hacjendy i swojego życia. Emisja 16 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 89:


Julia idzie do domu Martiny i prosi, aby przyjęła jąna kilka dni, ale Martina wyrzucają ją z domu. Leticia mówi Octavio, że widziała dowody Germána wskazujące, że ukradł jego własność. Rafael również jest o tym przekonany. Isabela na nowo wspomina Rigoberta, kiedy Julia podchodzi do niej, daje jej pieniądze i mówi, żeby się nie zbliżała. Martina prosi Octavia, aby powstrzymał Davida przed potępieniem jej i Antonio za kradzież publicznych pieniędzy, ale ten odmawia im pomocy. Rafael mówi Octavio, że Leticia chce, aby opuścił hacjendę, a on dopilnuje, aby to zrobiła. Pedro spotyka mężczyzn, którzy chcą zeznać, że Octavio wywłaszczył ich ziemie. Pachita mówi Octavio, że nie może walczyć o Leticię, ponieważ już ją stracił.


David dowiaduje się, że Martina wiedziała o poczynaniach Antonio z dziewczynami z baru i jest zniesmaczony zachowaniem ojca. Fernanda podpisuje pokwitowanie dostarczenia dokumentów rozwodowych, prosi Rafaela o ratowanie ich małżeństwa, on każe jej zniknąć z jego życia. Rosalina rodzi córeczkę. Leticia mówi Rafaelowi, że przy wsparciu Germána zostanie dyrektorem pakowalni. David mówi Rafaelowi, że Maria jest jego siostrą. Leticia wyjaśnia Brendzie, że z radością przyjęłaby związek jej i Rafaela. Po tym, jak Pachita mówi Davidowi, że Antonio jest ojcem Mary, Antonio popycha starszą kobietę, co kończy się tragicznie. Octavio mówi Leticii, że jeśli podpisze pewne dokumenty, on odejdzie i nigdy więcej go nie zobaczy. Kiedy peoni widzą, co Antonio robi Pachicie, biją go.Carmelo dowiaduje się o ataku Antonia na Pachitę. Leticia wyrzuca Octavio ze swojego domu, firmy i życia. Octavio postanawia ją zabić. Candela i Erasmo postanawiają rozpocząć wspólne życie. Carmelo mówi Davidowi, że jacyś nieznani ludzie zaatakowali Antonio, gdy w rzeczywistości to on go zabił. Pachita udziela błogosławieństwa Marii i Piero, po czym umiera. ​


Emisja w czwartek 16 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
3097 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page