top of page

"Bezduszna" – Odcinek 90: Triumf sprawiedliwości?

W 90. ostatnim odcinku telenoweli "Bezduszna": Octavio próbuje znęcać się nad Fernandą. Rafael wyznaje, że nim gardzi i stają naprzciw siebie w walce na życie i śmierć. Emisja 17 listopada 2023 roku o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bezduszna" (oryg. La desalmada) opowiada historię Fernandy Linares, szczęśliwej młodej mężatki. Noc poślubna staje się jednak dla niej prawdziwym koszmarem, kiedy jej mąż zostaje zamordowany, a ona zgwałcona. Po latach wraca do miasteczka i ma jeden cel: zemstę za wyrządzone krzywdy. Fernanda poznaje tam Rafaela Toscano, młodego człowieka, który właśnie skończył studia. Rodzi się między nimi uczucie.Odcinek 90 - Ostatni:


Pachita umiera, ale najpierw przebacza Antonio jego niegodziwości. Luis pokazuje Miriam obrączkę, którą zawsze nosi przy sobie. Ona z kolei pokazuje mu swoją, która wisi na łańcuszku na jej szyi. Germán daje Rafaelowi pamięć USB, która może zawierać informacje uniewinniające Fernandę. Rzeczoznawca chce dać Julii skromną sumę za jej biżuterię, ona odmawia jednak sprzedaży. Na ulicy napastnik wyrywa jej torebkę z biżuterią i ucieka. Antonio pyta Davidao, czy pomoże mu w ucieczce, gdy zjawi się po niego policja. Fernanda i Rafael zawierają rozejm, podczas gdy on kontynuuje śledztwo w sprawie ojca.


Clara oferuje Davidowi swoje wsparcie teraz, gdy jego rodzice odpowiadają przed wymiarem sprawiedliwości. Rafael, pracownicy i Carmelo składają hołd Pachicie wznosząc toast. Octavio obawia się, że David utrudni mu życie. Chcąć się ratować nakazując Carmelo zabicie Leticii. Isidoro wyznaje, że on i jego ludzie okradli w „El Primor”. Carmelo nie może uwierzyć w to, co nakazał mu Octavio, ale zgadza się, aby Lety nie cierpiała. Leticia modli się, gdy przybywa Carmelo i opisuje wszystkie zbrodnie męża. Następnie wyznaje swoją miłość i odchodzi. Leticia ostrzega Rafaela. Octavio zaskakuje Fernandę i chwyta ją od tyłu, chcąc ją zgwałcić.Octavio siłą całuję Fernandę, gdy zjawia się Rafael i każe mu ją wypuścić. Octavio prowokuje syna, aby go zastrzelił, Rafael ma zamiar sięgnąć po broń, ale Fernanda go powstrzymuje. Octavio strzela wtedy do Fernandy i ma zamiar zrobić to ponownie, gdy nagle słychać strzał i Octavio upada na ziemię. Rafael ze zdziwieniem obserwuje, że strzelał Carmelo, który odwraca się i wychodzi. Nie mająca dokąd pójść Julia dostaje pracę w miejscowym burdelu. César żegna się i przekazuje swoją ziemię pod budowę domu. W nieokreślonym miejscu Octavio przysięga, że ​​się zemści.


Koniec


Emisja w piątek 17 listopada o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bezduszna" na stronie: www.telenovela.pl/bezduszna


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Bezduszna" (La desalmada), telenowela, Meksyk, 2021; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Livia Brito, José Ron, Eduardo Santamarina, Marlene Favela, Marjorie de Sousa, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Sergio Basáñez, Azela Robinson, Alberto Estrella i inni.
5587 wyświetleń0 komentarzy

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page