top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 1: W paszczy lwa

W 1. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Życie Mariany radykalnie się zmieni po tym, gdy udziela pomocy przypadkowo spotkanemu właścicielowi firmy Salvatierra. Emisja 24 kwietnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi poradzić sobie z przeciwnościami życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto Salvatierrę i oboje zakochuje się w sobie.Odcinek 1:


Mariana jest pracowitą młodą kobietą, która stara się iść do przodu pomimo przeciwności losu, który ciągle rzuca jej kłody pod nogi. Jednak dzięki księdzu Guillermo otrzymuje szansę, której nie może przegapić.


Tymczasem Luis Alberto, spadkobierca majątku potężnej rodziny Salvatierra, nadal cierpi z powodu wydarzeń z przeszłości i konfliktów, jakie ma ze swoim ojcem Alberto, który uważa, że ​​jego syn nie nadaje się na wysokie stanowiska.Po jednej z kłótni z synem Alberto zostaje napadnięty wychodząc z budynku firmy i to Mariana przychodzi mu z pomocą, pamiętając wcześniejsze doświadczenia z matką chrzestną. W rezultacie zostaje zaproszona do rezydencji Don Alberta, który chce jej podziękować za uratowanie życia.


Właśnie w tym miejscu Mariana spotka po raz pierwszy Luisa Alberto po tym, gdy uda się na patio w poszukiwaniu swojego pieska Pulgoso.


Emisja w poniedziałek 24 kwietnia o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" pod adresem: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.1175 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page