top of page

"Bogaci też płaczą" – Odcinek 10: Luis Alberto poznaje prawdę

W 10. odcinku telenoweli "Bogaci też płaczą": Luis Alberto znów wpada w szpony hazardu, ale tym razem wygrywa i spłaca swoje długi. Mariana i Britny spędzają razem popołudnie w rezydencji Salvatierra. Emisja 5 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.

"Bogaci też płaczą" (oryg. Los ricos también lloran) opowiada historię Mariany Villarreal, biednej i odważnej dziewczyny, która pozostawiona sama sobie na świecie musi sprostać wszystkim przeciwnościom życia. Los sprawia, że pewnego dnia ratuje życie przypadkowo napotkanemu Alberto Salvatierra, magnatowi przemysłu spożywczego, który z wdzięczności zabiera ją do swojej rezydencji, gdzie poznaje jego syna Luisa Alberto i oboje zakochują się w sobie.Odcinek 10:


Luis Alberto słyszy rozmowę telefoniczną Leóna i Osvalda, wkróc ekonfrontuje się z mężczyzną. Leon jednak umiejętnie potrafi wybrnąć z tej sutuacji tłumaczy, że musiał przekierować fundusze z firmy, aby spłacić jego długi.


Santiago prosi Britny o pomoc, chce wyglądać jak zwykły pracownik wśród swoich kolegów z pracy. Britny zgadza się mu pomóc, ale wkróce pojawia się Polo i pod wpływem zazdrości i staje się agresywny.

Felipe ma dość kłamstw Sorayi i idzie porozmawiać z Luisem Alberto. Wyznaje młodemu Salvatierze, że Soraya go zoszukuje, ponieważ ciężarną kobietą, której wyniki badań widział jest tak naprawdę Patricia, a nie ona.


Emisja w piątek 5 maja o godz. 15:00 (19:35) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Bogaci też płaczą" na stronie: www.telenovela.pl/bogaci-tez-placza


"Bogaci też płaczą" (Los ricos tambien lloran), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Luis Manzo; Występują: Claudia Martin, Sebastian Rulli, Fabiola Guajardo, Azela Robinson, Guilermo Garcia Cantu, Alejandra Barros, Victor Gonzalez, Lorena Graniewicz, Diego Klein, Henry Zakka i inni.661 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV